Puskelniai šventė savo 335 gimtadienį „Šalia kuparo“

Puskelniai šventė savo 335 gimtadienį „Šalia kuparo“
Marijampolė
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Aprangos kodas „šortai“ – taip nuotaikingai puskelniečiai į šventę kvietė bendruomenę ir svečius. Šeštadienis Puskelnių kaimui buvo ne eilinė diena, o net dviguba šventė – 335 metai Puskelniams ir 5 metai Puskelnių kaimo mėgėjų teatrui „Kuparas“.

Puikiai nusiteikę puskelniečiai gausiai rinkosi į šventę, kurioje netrūko įvairių pramogų, skirtų ir mažiems, ir dideliems. Susirinkusieji klausėsi muzikos, dainų, norintieji galėjo įsisukti į šokių sūkurį, apžiūrėti dekoracijas, pasivažinėti arklių traukiamu vežimu, šaudyti į taikinius, įveikti labirintą, pasivaišinti skanėstais ir tiesiog pabendrauti. Į šventės programą smagiai įsiliejo mėgėjų teatro „Kuparas“ paruošti trumpi pasirodymai, o renginio vedėjai Puskelnis ir Puskelnienė niekam neleido nuobodžiauti.
Bendruomenę pasveikinti atvyko Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Sasnavos seniūne Nijolė Smilgienė ir kiti svečiai. Povilas Isoda pasveikino bendruomenę su gražia sukaktimi ir pasidžiaugė gražia tradicija kūrybiškai švęsti Puskelnių kaimo gimtadienius, dėmesiu mėgėjų teatrui „Kuparas“, bendruomenės susibūrimu bei noru kurti.

Redakcija rekomenduoja