Sportas2018 m. Spalio 3 d. 22:00

Puikiai startavęs „Skycop“ išsivežė pergalę iš Šiaulių

Prienai

54961

Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę „Šiauliuose“.

Solidžią persvarą jau po dviejų kėlinių turėjusi „Skycop“ 100:90 įveikė „Šiaulius“ ir įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Puikiai startavę prieniškiai jau po 20-ies minučių turėjo saugų pranašumą – 55:40.

Vis dėlto po pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo atkurti intrigą ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo vienaženklį deficitą – 69:77.

Likus žaisti dar keturias minutes po Karolio Lukošiūno tritaškio su pražanga „Šiauliai“ jau atsiliko tik keturiais taškais (87:91).

Tačiau tada sekė Michaelo Bruesewitzo tritaškis, Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškis ir „Skycop“ vėl galėjo atsikvėpti lengviau.

Ramiau rungtynių pabaigą sužaidusi patyrusi „Skycop“ pergalės neišleido.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 21, Arminas Urbutis 15, Karolis Lukošiūnas 13, Christianas Terrellas 11.

„Skycop“: Ovidijus Varanauskas ir Gintaras Leonavičius po 16, Martynas Gecevičius 15, Darjušas Lavrinovičius 14.