Psichologė kviečia alytiškius į pokalbį apie skyrybų pasekmes vaikui

Alytus
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija

Gruodžio 15 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) įvyks Jolantos Sondaitės knygos „Myliu ir mamą, ir tėtį“ sutiktuvės ir diskusija apie skyrybų pasekmes vaikui.

Psichologė, Mykolo Romerio universiteto profesorė ir šeimos mediatorė Jolanta Sondaitė parašė savotišką vadovėlį visiems, kurie susiduria su viena sunkiausių krizinių situacijų gyvenime – skyrybomis. Knyga „Myliu ir mamą, ir tėtį“ paaiškina visus skyrybų metu vykstančius emocinius procesus ir pataria, kaip išvengti didžiausių klaidų.

Kaip neužkrauti psichologinės naštos vaikams, kurie yra niekuo dėti dėl šlyjančių tėvų santykių? Kaip išvengti kaltųjų ieškojimo? Kaip padėti vaikui nesijausti kaltam dėl skyrybų? Visa tai, o svarbiausia – daugybė patarimų, kaip elgtis su vaiku, praversiančių net supratingiausiems tėvams – knygoje „Myliu ir mamą, ir tėtį“.

„Tikiu, kad tėvai, sugebėdami konstruktyviai bendradarbiauti dėl vaikų, gali labai sušvelninti arba visiškai išvengti neigiamo skyrybų poveikio vaikams, todėl tam savo knygoje skyriau daugiausia dėmesio“, – sako psichologė prof. dr. Jolanta Sondaitė, knygos „Myliu ir mamą, ir tėtį“ autorė.
Diskusija „Skyrybų pasekmės vaikui“ bus naudinga ne tik tėvams, bet ir platesniam ratui artimųjų. Įėjimas į renginį – tik iš anksto užsiregistravusiems ČIA.

Kviečiame dalyvauti. Bus galima įsigyti knygų.

Renginį organizuoja VšĮ biuras „Pactum“, įgyvendindamas projektą „Išmanios bendratėvystės centras“ ir bendradarbiaudamas su Alytaus Jurgio Kunčino viešąja biblioteka.