Teismas leido 3 mėnesiams suimti kūdikį pro langą išmetusį vyrą, įtariamasis pripažįsta savo kaltę (papildyta)

eaddf78657f2b5e816225402acff694c13ac9a8a
Klaipėda
Freepik.com nuotr.
Gytis Pankūnas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Klaipėdos apylinkės teismo ketvirtadienį tenkino prokuratūros prašymą leisti 3 mėnesiams suimti uostamiestyje kūdikį pro langą išmetusį vyrą.

Tai Eltai patvirtino Klaipėdos apylinkės teismo atstovė Monika Vismantė.

„Tenkintas prašymas pratęsti suėmimo terminą įtariamajam trijų mėnesių laikotarpiui. Prašymas tenkintas dviem įstatyme numatytais pagrindais, tai yra kad įtariamasis gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ir teismo ir dėl to, kad gali daryti naujas nusikalstamas veikas“, – teigė teismo atstovė.

Pasak M. Vismantės, teismas vyrui skyrė suėmimą maksimaliam įstatyme numatytam laikotarpiui, atsižvelgdamas ir į tai, kad įtariamasis yra anksčiau teistas, neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, taip pat dėl to, kad vyras įtariamas itin sunkiu nusikaltimu, tai yra nužudymu.

Lapkričio 20 dieną Klaipėdos apylinkės teismas vyrui skyrė suėmimą dviem savaitėms, tačiau įtariamasis dėl prastos sveikatos būklės posėdyje nedalyvavo. Ketvirtadienį kūdikiu nužudymu įtariamas vyras buvo atvestas į teismą, posėdyje dalyvavo.

Kaip teigė Klaipėdos apylinkės teismo atstovė M. Vismantė, įtariamasis teismo posėdyje pripažino savo kaltę.

„Įtariamasis pripažįsta savo kaltę ir gailisi“, – tvirtino M. Vismantė.

Lapkričio 18 dieną prie vieno iš Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, esančių daugiabučių buvo rastas ant žemės gulintis šiais metais gimęs kūdikis.

Pirminiais duomenimis, vaiką pro pirmame aukšte esančio buto langą išmetė kūdikio tėvas. Vyras buvo sulaikytas įvykio vietoje.

Nors medikai bandė išgelbėti kūdikio gyvybę, lapkričio 22-ąją vaikas mirė.

Prokuratūra pranešė, kad kūdikiui mirus, vyras įtariamas dėl nužudymo.