Projektas „Skanios Kalėdos“ primins apie namų jaukumą, gardžius patiekalus ir tradicijas

Projektas „Skanios Kalėdos“ primins apie namų jaukumą, gardžius patiekalus ir tradicijas
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Jau visai ne už kalnų gražiausios metų šventės. Nejučia imame sukti galvą ką padovanoti savo artimiesiems, kur sutikti Kūčias bei Kalėdas, kokiu skaniu patiekalu nustebinti šeimą. Šiais metais Etaplius.lt komanda atsigręš būtent į namus, jaukumą, šeimą bei gardų maistą ir kvies kartu laukti pasakiškų žiemos švenčių.

Etaplius.lt komanda – jau pačiame darbų įkarštyje. Šiuo metu filmuojamos bei montuojamos kulinarinių pokalbių laidos „Skanios Kalėdos“. Laidos vedėja Inga Varanavičienė pakvies įvairių profesijų atstovus susitikti virtuvėje, gaminti ir dalintis patarimais, kaip pasiruošti stalą didžiosioms metų šventėms. 8 laidų ciklas su įdomiais, žinomais pašnekovais ir jų šeimos receptais pasirinktas neatsitiktinai.

„Stebint vartotojų elgseną portale Etaplius.lt, matome, jog receptai, interjero idėjos, interviu su žinomais, įdomiais pašnekovais yra tos temos, kurios leidžia atsipalaiduoti, užmiršti darbus, rūpesčius, todėl savo skaitytojams norėjome pateikti tai, kas jiems suteikia ramybės, jaukumo. Juk apie tai ir yra Kalėdos – apie šeimą, namus, jaukumą ir, žinoma, skanius bei sočius šventinius patiekalus“, - sako platformos Etaplius.lt vyr. redaktorė Irma Bagūnė.

Laidose „Skanios Kalėdos“ žiūrovai išvys labai skirtingus, tačiau įdomius ir charizmatiškus pašnekovus – aktorius, maisto tinklaraštininkus, IT specialistus, jaunuosius dainininkus, verslininkus. Etaplius.lt skaitytojai galės išbandyti jų šeimos tradicinius patiekalus bei laidos vedėjos Ingos Varanavičienės kuriamus receptus. Patiekalai lengvi, nebrangūs, puikiai tinkantys Kūčių vakarienės stalui, Kalėdoms, draugų vakarėliui ar Naujametinei nakčiai.

Pagrindiniai projekto rėmėjai „Gera dovana“, „Vegeta Natur“, „Elimart“ ir „Thomas Philips“ laidos žiūrovams ir Etaplius.lt socialinių tinklų sekėjams taip pat paruošė įvairių staigmenų, tad jau šį sekmadienį, lapkričio 20 dieną, 19 valandą žiūrėkite pirmąją laidą „Skanios Kalėdos“ ir pradėkite ruoštis gražiausioms metų šventėms kartu su Etaplius.lt komanda.