Proginiai drabužiai per Black Friday – puiki investicija

Proginiai drabužiai per Black Friday – puiki investicija
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Artėjant didžiausioms metų šventėms, o kartu - ir įvairiems renginiams, vakarėliams bei pasisėdėjimams, norisi atsinaujinti ir proginį garderobą. Turbūt sunku sugalvoti geresnę progą stebinti išmone, mėgautis gyvenimu bei skleisti gerą nuotaiką. Be jokios abejonės, prie to stipriai prisideda ir susikurtas įvaizdis. Kalėdos bei Naujieji metai - puikus metas blizgučiams, prabangiems audiniams, ryškioms spalvoms… Tačiau čia neprašausite ir su amžina klasika.

Investuokite į bent kelis metus tarnausiančius proginius drabužius ir aksesuarus, kuriuos galėsite derinti su skirtingais daiktais iš savo spintos bei visuomet atrodyti puikiai. 

Black Friday išpardavimas, vykstantis lapkričio gale - gera vieta įsigyti kokybiškų prabangių prekės ženklų drabužių gerokai pigiau. Na, o žemiau rasite karščiausius proginės aprangos pasiūlymus.

Blizgesys - neatsiejama šventės dalis

Blizgūs drabužiai arba jų detalės yra puikus pasirinkimas šventei. Spindesys padeda kurti išskirtinį įvaizdį, o taip pat sukurti atitinkamą nuotaiką - taip ir kyla asociacija su diskotekų kamuoliais, konfeti, džiaugsmu ir puikiomis emocijomis. Be jokios abejonės, norint neprašauti, blizgučius vertėtų pasirinkti vakarinei renginio daliai. Tačiau ar tai būtų ekstravagantiška suknelė, ar santūraus derinio akcentu tapsiantis švarkas, toks stilius leis tapti tikra vakarėlio žvaigžde. Žinoma, nepamirškite ir blizgių aksesuarų - tačiau čia mažiau yra daugiau, tad dėvėkite tik vieną spindėti leidžiančią detalę.

 

Kalėdiškos spalvos - visada tinkamas pasirinkimas

Iš pirmo žvilgsnio tradiciniai kalėdiniai atspalviai gali pasirodyti kiek nuvalkioti, tačiau pasirinkus tinkamą aprangą, šios spalvos gali atrodyti išties įspūdingai ir išskirtinai. Nebijokite žaisti su medžiagų struktūromis, pasirinkti vieną ryškų kalėdiškų spalvų akcentą ar dėvėti klasikinių siluetų drabužius, kuriems ryškūs atspalviai suteiks papildomo prieskonio. Iš ko rinktis? Raudona, žalia, mėlyna ar net balta visuomet atrodys puikiai ir leis sukurti atitinkamą nuotaiką gražiausiai metų šventei.

Stilizuokite klasiką metų vakarėliui

Esame paruošę ir šį bei tą ištikimiems santūraus klasikinio stiliaus gerbėjams. Nesiūlome darbinio kostiumėlio vilktis į išskirtinę šventę (na, nebent to reikalauja aprangos kodas), tačiau yra tam tikrų drabužių, kurie bus puikus pasirinkimas ir šventiniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, juoda suknelė gali sušvisti prabangiai atrodančiu šilku ar aksomu, o prie kostiumo puikiai tiks kalėdinių motyvų varlytė ar fantazija. Šventiškai atrodysite pasirinkę ir neutralumą su ryškiais aksesuarais: pagalvokite apie sodrių spalvų ar metališkų atspalvių detales.

Jauku ir kokybiška: pajauskite švenčių dvasią

Proginiai drabužiai Kalėdoms ar Naujiesiems metams nebūtinai turi būti itin formalūs ar puošnūs. Leidžiant laiką namų aplinkoje su mylimais žmonėmis, skanaujant šventinius pietus jaukioje kavinukėje ar net biure puikiai tiks kasdieniniai drabužių deriniai, kurių pagrindiniu akcentu taps tradicinis kalėdinis megztukas. Rinkitės ryškias spalvas, tradicinius šventinius atributus bei raštus. Toks drabužis leis išsiskirti ir tik dar labiau pakelti pakilią šventinę nuotaiką. Esant galimybei, įsigykite megztinį iš natūralių medžiagų: vilnos, kašmyro…

Reklama