Prisiekė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir tarybos nariai

Tauragė
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Tauragės rajono savivaldybė

Šiandien įvyko pirmasis naujai išrinktos 2023–2027 m. kadencijos Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame prisiekė išrinkti tarybos nariai ir antrai kadencijai pirmajame rinkimų ture tiesiogiai išrinktas meras Dovydas Kaminskas.

Po priesaikos tarybos nariai priėmė ir pirmąjį sprendimą, kuriuo nustatė, kad Tauragės rajono savivaldybės mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigybių skaičius – 8. Patvirtinus bendrą mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų skaičių, galutinį sprendimą dėl šio pareigybių skaičiaus paskirstymo į konkrečias pareigybes priims meras ir taip užtikrins priskirtų įgaliojimų įgyvendinimą.

Naujai išrinktos tarybos narius ir inauguruotą merą pasveikino Vyriausybės atstovė Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, Seimo nariai, švietimo atstovai, seniūnai, buvę merai ir kiti susirinkę svečiai.

Taryboje – 25 nariai

Daugiausia mandatų kovo 5-ąją vykusiuose savivaldos rinkimuose Tauragės rajono savivaldybės taryboje laimėjo Liberalų sąjūdis – 14, socialdemokratų partija iškovojo 4 mandatus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 3, Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai ir Lietuvos regionų partija – po 2 mandatus.