Prieššventinis rajono tarybos posėdis pažėrė staigmenų, gerų emocijų ir gyventojams reikalingų sprendimų

Šiauliai
Ritos Žadeikytės nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Gruodžio 20-ąją posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba, prieš tvirtinant rajono gyventojams aktualius ir svarbius sprendimus, sulaukė nemažai staigmenų.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis drauge su rūmų viceprezidentu pramonininku Stanislovu Grušu Šiaulių rajono savivaldybei įteikė garbingą apdovanojimą – Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų įsteigtą padėkos ženklą. Šis ženklas įsteigtas ir teikiamas siekiant skatinti ir pažymėti Rūmų sistemoje dirbančius asmenis ir įmones, pripažįstant ir įvertinant jų darbą, o taip pat asmenis įmones ir organizacijas, kurie nebūdami ŠPPAR nariais rėmė rūmų veiklą ir kitokiu būdu aktyviai skatino verslo plėtrą.

Šiaulių rajono savivaldybė, aktyviai ir nuoširdžiai kurdama rajono patrauklumą, verslo aplinką, nusipelnė šio garbingo padėkos ženklo. ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis šį ženklą įteikė Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui sakydamas, kad džiaugiasi bendradarbiavimu su Šiaulių rajono savivaldybe, kuri puikiai dirba žmonių labui, pastebimai keičiasi, gražėja gyvenvietės, daugėja gyventojų, kuriasi verslas.

ŠPPAR viceprezidentas Stanislovas Grušas  pasidžiaugė galįs įteikti šį padėkos ženklą Šiaulių rajono savivaldybei, nes mato labai gerus pokyčius ir nuveiktus darbus.

Šiaulių rajono savivaldybės politikus aplankė ir Kalėdų senelis bei linksmi Zuikiai iš Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro. Linksma muzika, simbolinės dovanėlės, nuotaikingi žaidimai drauge su Kalėdų simboliais nesutrukdė rajono politikams išnagrinėti daugiau, nei 50 gyventojams aktualių klausimų, susijusių su maisto atliekų tvarkymu, pagalbos karo Ukrainoje išvargintiems žmonėms, švietimo, kultūros, socialinių, sveikatos priežiūros ir kitų Savivaldybės gyvenimo sričių.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba patvirtino trenerio Antano Griciaus kandidatūrą į Šiaulių rajono garbės piliečius, taip pat, atsižvelgiant į gyventojų balsavimą, patvirtintas naujasis rajono viešosios bibliotekos pavadinimas – Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba pritarė Savivaldybės ir Pabėgėlių priėmimo centro bendradarbiavimo sutarčiai, pagal kurią galės būti vykdomas pabėgėlių apgyvendinimas šiuo metu nenaudojamose Pakapės mokyklos patalpose.