Prieš Vėlines artimųjų kapų tvarkyti vykstantys panevėžiečiai galės pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu

Prieš Vėlines artimųjų kapų tvarkyti vykstantys panevėžiečiai galės pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu
Panevėžys
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Panevėžio miesto savivaldybė

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė sprendimui 2022 m. spalio 31 ir lapkričio 1 d. gyventojus į Šilaičių civilines kapines viešuoju transportu vežti nemokamai.

„Jau ketvirtus metus įgyvendiname šią iniciatyvą. Ji sulaukė panevėžiečių palaikymo, o ir naudinga keletu aspektų. Pirmiausia, nemokamas viešasis transportas šiomis dienomis padeda mažinti milžiniškas automobilių spūstis keliuose bei spręsti automobilių statymo prie kapinių problemą.

Antra, tai dar viena priemonė, padedanti įgyvendinti darnaus judumo planą ir parodyti miestiečiams, kad patogiai pasiekti kelionės tikslą galima ir viešuoju transportu. Kuo daugiau panevėžiečių tuo įsitikins ir iš nuosavų automobilių persės į autobusus, tuo greičiau mieste mažės ne tik automobilių spūstys, bet ir oro tarša“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Spalio 31 ir lapkričio 1 d. keleiviai nemokamai bus vežami maršrutais Dariaus ir Girėno g.–Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Dariaus ir Girėno g., Aguonų g.–Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Aguonų g. Į kapines vykstantys autobusai stos pakeliui esančiose stotelėse.