Prieš teismą stos savo automobilį padegęs ir buvusią sutuoktinę sužalojęs vyras

tingey-injury-law-firm-dzpc4uy8zty-unsplash (4)
Vilnius
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai sužalojus buvusią sutuoktinę pareikšti 34 metų sostinės gyventojui, praneša prokuratūra.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų rugsėjo pradžioje vyras savo automobiliu atvyko į Šalčininkų rajoną, kur gyveno jo buvusi žmona. Gyvenamojo namo kieme tarp buvusių sutuoktinių kilus konfliktui, vyras iš automobilio paėmė 5 litrų talpos bakelį su benzinu ir, kieme stovint ir kitiems asmenims, vilnietis benzinu apipylė savo automobilį ir jį padegė.
 
Kaip praneša prokuratūra, plykstelėjus atvirai liepsnai, nukentėjo šalia automobilio stovėjusi buvusi vyro sutuoktinė – moteris patyrė veido, kaklo bei rankų nudegimus.
 
Nuo liepsnų nukentėjo ir pats kaltinamasis, kuris iš įvykio vietos skubiai pasišalino, tačiau netrukus buvo sulaikytas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų.
 
Anksčiau teisto kaltinamojo atsakomybę sunkina tai, kad nusikalstamą veiką jis padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Po įvykio jam nustatytas 1,05 promilės girtumas.
Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas nesunkiai sužalojo ar susargdino žmogų kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu, baudžiamas laisvės atėmimu iki penkerių metų.
 
Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmams.