Prieš Klaipėdos teismą stos kvaišalų laikymu ir platinamu kaltinamas moksleivis

20170311_023711
Klaipėda
BNS/Fotobankas nuotr.
Jurgita Andriejauskaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Prieš Klaipėdos apylinkės teismą stos moksleivis, kaltinamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei narkotinių medžiagų platinimu.

Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, šių metų birželį policijos pareigūnai prie vieno Klaipėdoje esančio daugiabučio patikrino įtarimų sukėlusį vaikiną. Asmens apžiūros metu pareigūnai jo kišenėje rado folijos lankstinuką, kuriame, kaip įtariama, buvo narkotinė medžiaga – kanapės. Gauta informacijos, kad kvaišalų pilnametis galimai įsigijo iš minėtame daugiabutyje gyvenančio šešiolikmečio.

Patikrinę šią informaciją teisėsaugos pareigūnai nepilnamečio gyvenamojoje vietoje rado kanapių, kurios, kaip įtariama, buvo laikomos platinimui, bei kokaino. Kratos metu bute taip pat rasta ir psichotropinės medžiagos tetrahidrokanabinolio.

Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, kaltinamasis informaciją apie turimą neteisėtą prekę skelbė šifruoto ryšio programėlėje, kurioje ir rasdavo pirkėjų.

Moksleiviui pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso straipsnius, numatančius atsakomybę už disponavimai narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimą.

Kanapių iš jo įsigijusio pilnamečio atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Vaikinas nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas pagal laidavimą.