Prienuose sužibo Kalėdų eglutė

Prienuose sužibo Kalėdų eglutė
Kaunas
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šeštdienį 17 valandą Prienų Laisvės aikštėje buvo įžiebta pagrindinė miesto eglė.

Prienų mieste oficialiai prasidėjusį šventinį laikotarpį paskelbęs Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas visiems susirinkusiems, ir likusiems namuose, linkėjo gražių artėjančių švenčių, sveikatos, sėkmės, laimės bei svajonių išsipildymo.

Miestiečius ir svečius taip pat pasveikino Prienų seniūnijos seniūnė Janina Armonienė, kuri už miestui dovanotą gyvą žaliaskarę padėkojo Strielčių kaimo gyventojams Romualdai ir Antanui Brūzgams. (Tradicija puošti mieste gyvą eglutę puoselėjama jau daug metų.)

Šventinio renginio metu susirinkusiųjų laukė Kalėdų Senelio paštas, vyko paramos akcija „Maltiečių sriuba“, socialinė iniciatyva „Dovanoti gera“, prekybininkų mugė. Trumpą šventinį vakarą vainikavo Renatos ir Deivio koncertas „Kalėdos kartu“.

Šiemet šventinė nuotaika pasklido visame mieste – šviečiančios dekoracijos padabino ne tik centrinę miesto aikštę, pagrindines gatves, bet ir Beržyno bei Revuonos parkus, kur „apsigyveno“ elniai, paukščiai, trykšta spalvoti fontanai, iš tolo šviečia stilizuotos eglės.

Prienų rajono savivaldybė gyventojams turi paruošusi dar vieną ypatingą dovaną – lazerių šou „Šviesų apkabinimas“. Jis vyks gruodžio 29 dieną 17, 18, 19, 20 ir 21 valandomis Laisvės aikštėje.