Prienų rajone avariją sukėlusio automobilio salone rasta galimai narkotinių medžiagų

AKMsq1fkr_Y
Prienai
Alytaus AVPK nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Prienų rajone šią savaitę avariją sukėlusio automobilio salone rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis,  sausio 23 d., apie 4 val. 50 min., Išlaužo kaime „Volvo S80“, vairuojamas vyro (gim. 2000 m.), lenkė ta pačia kryptimi važiavusį kelių priežiūros krovininį automobilį (barstytuvą-sniego valytuvą) „Renault“, kurį vairavo vyras (gim. 1984 m.) ir jį kliudė.
 
Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.
 
Anot policijos, po eismo įvykio išlipęs iš automobilio jaunas vyras užsiropštė ant sunkiasvorės transporto priemonės stogo, elgėsi keistai, lyg būtų apsvaigęs. Atvykęs policijos ekipažas įvykio vietoje rado du asmenis, iš kurių vienas elgėsi keistai, buvo sunku bendrauti, asmuo sunkiai orientavosi aplinkoje.
 
Atidarius „Volvo“ dureles, pareigūnai automobilio salone ir asmens striukės kišenėje rado daugiau nei 40 vienetų plastikinių maišelių su tabletėmis ir baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.
 
Asmuo pristatytas į Prienų ligoninę paimti mėginius dėl narkotinių medžiagų vartojimo nustatymo. Vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Areštinę.
 
Atliekant kratas, vyro motinos (gim. 1971 m.) namuose, daugiau narkotinių medžiagų nerasta, tačiau rastos cigaretės, pažymėtos Baltarusijos Respublikos banderolėmis.
 
Moteris teigė, kad 140 vnt. kontrabandinių cigarečių „NZ Gold“ įsigijo iš nepažįstamo asmens. Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, jai surašytas administracinio nusižengimo protokolas.