Prienai Kalėdas pasitiks atsinaujinę: vilios papuošimai ir ypatinga dovana

Prienai Kalėdas pasitiks atsinaujinę: vilios papuošimai ir ypatinga dovana
Kaunas
Unsplash.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Artėjant laukiamiausioms žiemos šventėms, Lietuvoje įžiebiama vis daugiau kalėdinių eglių. Jau greitai Prienai taip pat gyvens šventinėmis nuotaikomis. Šiemet dekoracijos dabins ne tik centrinę miesto aikštę, bet ir parkus.

 

Prienų miesto pagrindinėje aikštėje įsikurs gyva žaliaskarė eglė. Prienai tebetęsia tradiciją ir puošia tik tikras egles. Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis papasakojo, jog eglę miestui dovanojo Strielčių kaimo gyventojai Romualda ir Antanas Brūzgai.

Prienuose eglė sutviks gruodžio 4-ąją, 17 val. Laisvės aikštėje. Siekiant sumažinti riziką koronaviruso pandemijos akivaizdoje, įžiebimo renginys bus trumpas, apie 30–40 minučių.

Miestiečius ir svečius džiugins bei sušalti neleis atlikėjų Deivio ir Renatos Norvilų koncerto muzikiniai garsai. Veiks Kalėdų Senelio paštas, kuriame bus galima palikti norų ir palinkėjimų kupinus laiškus.

Vyks paramos akcija „Maltiečių sriuba“ ir socialinė iniciatyva „Dovanoti gera“, šurmuliuos prekybininkų mugė.

Atnaujintais šventiniais papuošimais grožėtis bus galima visą šventinį laikotarpį. Dėmesys skirtas ne vien centrinei miesto aikštei. Prienų krašto gyventojus ir miesto svečius pasivaikščiojimui kvies išpuošti miesto parkai.

Prienų rajono savivaldybė gyventojams turi ypatingą dovaną – lazerių šou „Šviesų apkabinimas“. Jis vyks gruodžio 29 dieną 17, 18, 19, 20 ir 21 valandomis Laisvės aikštėje.

Šiemet Prienų pagrindinės eglės įžiebimui ir miesto papuošimui atseikėta dvigubai daugiau nei praėjusiais metais. Šventinei nuotaikai sukurti skirta apie 22 tūkst. eurų