Prie „Teleloto“  laidos vedėjų komandos prisijungusi K. Zvonkuvienė prisipažįsta: „Dvejojau, bet dabar labai džiaugiuosi“

2
Lietuva
@LNK
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Naująjį televizijos sezoną „Teleloto“ pasitinka su nauja vedėja ir atsinaujinusia laida. Šalia ilgamečio ir žiūrovų pamėgto vedėjo Jono Radzevičiaus žaidėjai nuo šiol matys žavią ir nuoširdžią Katažiną Zvonkuvienę. Atlikėja priėmė iššūkį išbandyti save legendinio televizijos žaidimo vedėjos rolėje.

Dvejojau prieš priimdama šį pasiūlymą – juk „Teleloto“ iki šiol vedė tokie profesionalūs žmonės! Laidos vedėjos patirtis man bus visiškai nauja, tačiau labai džiaugiuosi dabar turėsianti galimybę bendrauti su įvairiais žmonėmis ne tik nuo scenos savo koncertų metu, bet ir daug asmeniškiau – televizijos žaidimo studijoje. Tikiuosi į šį loterijos žaidimą įnešti šilumos, nuoširdumo ir tikrumo – juk mes visi žmonės, gyvenantys gyvenimą, kuris tam tikra prasme taip pat yra žaidimas.

Keliu sau aukštus tikslus ir jau dabar labai atsakingai ruošiuosi „Teleloto“ filmavimams, o tai, kad teks darbuotis greta tokio patyrusio ir šaunaus vedėjo Jono Radzevičiaus, man suteikia ramybės ir net pasididžiavimo“, - pasakoja Katažina Zvonkuvienė.

Atsinaujinusioje laidoje žiūrovus džiugins dvi vedėjų poros. Jonas ir Katažina bus pagrindine „Teleloto“ vedėjų pora. Kiek rečiau su žaidėjais studijoje ir prie televizijos ekranų sveikinsis kita, jau gerai pažįstama ir mylima laidos vedėjų pora – Renata ir Deivis NorvilaPra

Teleloto“ organizatoriai bei žaidėjai atsisveikina su buvusiais vedėjais Skaiva Jasevičiūte, Irūna Puzaraite-Čepononiene ir Remigijumi Žiogu.

Dėkojame Skaivai, Irūnai ir Žiogui už ne vienerius puikaus darbo metus šiame nuotaikingame projekte. Kiekvienas jų laidą praturtino savo unikalumu ir charizma, atsiskleidė kaip talentingi TV laidų vedėjai, kurie kiekvieną sekmadienį nuoširdžiai džiaugėsi TV studijos ir žiūrovų sėkme anapus ekrano. Su nekantrumu laukiame naujojo sezono, kuriame žaisime tiek atsinaujinusius, tiek jau gerai žinomus ir žiūrovų pamėgtus žaidimus.

Atnaujintoje „Teleloto“ laidoje norėjome daugiau dėmesio skirti laimėtojų istorijoms, atviriems ir įkvepiantiems pokalbiams, todėl labai džiaugiamės, kad ilgai trukęs Katažinos įkalbinėjimas pavyko ir kiekvienas TV studijos svečias galės pasijusti kaip namuose – apgaubtas meilės, šilumos ir nuoširdumo, nes tokia ir yra Katažina Zvonkuvienė“, - sakė „Teleloto“ prekės ženklo vadovė Jurgita Petraitienė.

Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 10 dieną, o kaip rieda laimėjimus atnešantys kamuoliukai, žiūrovai galės stebėti kaip įprasta – sekmadieniais, 17:20 val. per LNK.

Kartu su nauju „Teleloto“ laimėjimų sezonu, žaidėjai sulauks ir kelių „Teleloto“ bei „Teleloto+“ naujienų.