Pribloškė ir medikus: moteris pagimdė 10 kūdikių

Pribloškė ir medikus: moteris pagimdė 10 kūdikių
Pasaulis
@stopkadras
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pietų Afrikos respublikoje, Čvanėje, Gosiame Thamara Sithole pagimdė 10 kūdikių. Moter vyras pasakojo, kad ultragarso tyrimas rodė 8 vaisius. Galima nuspėti, kad dešimtukas tėvus kaip reikiant nustebo.

„Gimė septyni berniukai ir trys mergaitės. Esu apimtas jaudulio, sunku kalbėti“, – po žmonos gimdymo sakė sutuoktinis Teboho Tsotetsi, kalbintas vietos žiniasklaidos.

Gimdyvė teigia, kad jaučiasi puikiai ir džiaugiasi tokiu šeimos pagausėjimu. Moteriai buvo atlikta cezario pjūvio operacija, dešimtukas gimė sulaukęs 29 savaičių. 

G. T. Sithole pasakojo, kad nėštumas nebuvo lengvas, ji sunkiai užmigdavo, kadangi nerimaudavo dėl būsimų vaikų sveikatos ir ar jie visi išsiteks gimdoje. Gydytojai moterį nuramino, kad nėra priežasties nerimauti. Nėštumo metu gimda plečiasi.

Guineso pasaulio rekordų atstovai domisi šiuo atveju ir aiškinasi, ar bus skelbiamas naujas, daugiausia kūdikių vienu metu pagimdžiusios moters, pasaulio rekordas.

Šiuo metu didžiausio skaičiaus išgyvenusių vaikų, pagimdytų tuo pačiu gimdymu rekordas priklauso moteriai, kuri 2009 metais JAV pagimdė devynetuką.

Afrikiečių pora dešimties atžalų susilaukė natūraliu būdu be dirbtinio apvaisinimo. 

Pagal užsienio žiniasklaidą