Prezidentūros eglę papuošė ir Raseinių rajone pagaminti kalėdiniai žaisliukai-angelo sparnai

0002_resize_1920x1200_231128-kaledines-eglutes-iziebimo-dovanos-eitvydas-kinaitis-055_1701328084
Raseiniai
Lietuvos Respublikos Prezidentūros kanceliarijos nuotr. Eitvydas Kinaitis/Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Raseinių savivaldybės informacija

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę. Šiemet eglė papuošta rankų darbo kalėdiniais žaisliukais-angelo sparnais, kuriuos gamino ir raseiniškiai.

Artėjant gražiausioms metų šventėms pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė trečius metus iš eilės inicijuoja vienijančią ir bendrystės dvasią skleidžiančią kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją. Šiais metais prie akcijos „Angelo sparnai“ prisijungė įvairios Raseinių rajono savivaldybės įstaigos, bendruomenės.

Prezidentūros eglės įžiebime dalyvavo ir šeši mokiniai iš Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, lydimi bibliotekininkės Zitos Šaltės. Akcijos dalyvių nertais angelais ir pagamintais angelo sparnais papuošta pagrindinė Prezidentūros eglė. Ją Prezidentas ir ponia Diana įžiebė kartu su 360 vaikų, atvykusių iš įvairių Lietuvos savivaldybių.

„Šventinis laikotarpis – stebuklingas metų laikas, kuris primena mums apie tai, kas svarbiausia – dalijimąsi gėriu, bendrystę ir laiką su pačiais artimiausiais. Angelai ir jų sparnai, atkeliavę iš visos Lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenių, būtent tai ir simbolizuoja – mūsų bendrystę ir gebėjimą susitelkti“, – sakė Lietuvos Respublikos Prezidentas.

Raseinių rajono savivaldybė dėkoja visiems prisijungusiems prie „Angelo sparnų“ akcijos: Raseinių lopšeliams-darželiams „Liepaitė“, „Saulutė“; Raseinių Šaltinio, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijoms; Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinei, Raseinių specialiajai mokykloms; Raseinių r. Šiluvos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus, Raseinių r.  Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoms; Užkalnių kaimo bendruomenės Vaikų dienos užimtumo, Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo, Steponkaimio vaikų dienos, Ilgižių bendruomenės „Santaka“ vaikų dienos, Paupio vaikų dienos centrams; kaimų bendruomenėms „Gruzdiškė“, „Sujainiai“; Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Gruzdiškės, Katauskių, Nemakščių, Sujainių, Viduklės, Paliepių filialams.

Rajono įstaigos ir bendruomenės pernai taip pat prisijungė prie ponios D. Nausėdienės inicijuotos akcijos, kurios metu Prezidentūrai buvo perduoti rankų darbo nameliai.