Prasidėjus rudeniui Šiauliuose atnaujinti autobusų tvarkaraščiai

autobusas
Šiauliai
Gintas Leišys Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Prasidėjus rugsėjui dažniausiai padidėja transporto priemonių srautas Šiauliuose. Todėl spaudo konferencijoje UAB „Busturo“ keleivių pervežimų skyriaus vadovė Justina Žukauskienė pranešė apie pasikeitimus viešajame transporte Šiauliuose.

Kai kurie maršrutai buvo pakeisti

Nuo rugsėjo 1-osios labiausiai pasikeitė 4 (Medelyno žiedo st. – Rėkyvos žiedo st., red. past.), 4A (Medelyno žiedo st. – „Šiaulių malūno“ st.) ir 6 (Dainų žiedo st. – Autobusų stoties st.) autobusų maršrutai.

Savaitgaliais labiausiai keitėsi 17 (Gegužių žiedo st. – Pakruojo žiedo st.) ir 24 (Prisikėlimo aikštės st. – Gegužių žiedo st.) maršrutai.

„Reisų skaičius nesikeitė, kiek buvo, tiek ir liko, tiesiog buvo peržiūrėtas važiavimas tarp stotelių, kad autobusai spėtų, kad nevėluotų, kad keleiviai atvyktų į savo vietas laiku. Todėl buvo peržiūrėtos kritikės vietos, kaip Pramonės ir Tilžės gatvių sankryžos, taip pat Tilžės ir Gegužių g. sankryža. Kurie maršrutai pravažiuoja šias sankryžas, tų maršrutų tvarkaraščiai keitėsi labiausiai“, – teigė J. Žukauskienė.

Taip pat keitėsi ir privežamieji maršrutai P4 (Rėkyva – Einoraičiai) ir P5 (Kuršėnkelio žiedo st. – Ligoninės st.).

„Privežamieji maršrutai buvo keičiami atsižvelgiant į tai, kada atvažiuoja arba išvažiuoja miesto maršrutai, kad keleiviai, kurie išvažiuoja iš Einoraičių arba iš Sodų galėtų persėsti į miesto maršrutus arba sėkmingai grįžti namo su privežamaisiais autobusais“, – pasakojo J. Žukauskienė.

Autobusų maršrutų pakeitimai per Šiaulių dienas

Per Šiaulių dienas, kurios vyks rugsėjo 8-10 d., „Busturo“ keleivių pervežimo skyriaus vadovė skatino keleivius naudotis viešuoju transportu.

„Kviečiame keleivius į šventę vykti viešuoju transportu, kadangi pagrindiniai autobusų maršrutai važiuos iki 1 val. nakties tiek penktadienį, tiek šeštadienį“, – minėjo J. Žukauskienė.

Anksčiau įvykę viešojo transporto atnaujinimai

Nuo lapkričio 1 d., kaip ir kasmet, bus nuimti sezoniniai maršrutai 5A (Ginkūnų kapinių žiedas – Muitinės st.) ir 19 (Gytarių žiedo st. – „Pumpuro“ st.), kurie kursuoja nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d., bet daugiau kardinalių pokyčių neįvyko.

Detalesnė informacija apie autobusų tvarkaraščius galima rasti busturas.lt.