Prasideda rinkimai „Metų akmenietė 2023“

d484b64d35dd6ee1e94bf282746ca79488f4f446
Akmenė
Asociatyvi Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Akmenės rajono savivaldybės inf.

Kaip ir kasmet, artėjant Moters dienai, Akmenės krašto žmonės kviečiami rinkti „Metų akmenietę 2023“.

„Metų akmenietė 2023“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į netoliese esančias moteris, kurios savo darbais, meile ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo!

Kviečia siūlyti moteris, kurios savo gerais darbais, kūrybiškmu, darbštumu ir aktyvia socialine veikla skatina gražesnį rytojų, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra neišmatuojamas, o jų rūpestingumas ir skleidžiamas gerumas įkvepia aplinkinius sekti jų pavyzdžiu.

Siūlomos nominacijos:

  • Metų mama – už dorai auklėjimus ir išauklėtus vaikus, šeimos židinio puoselėjimą, pasiaukojimą šeimos gerovės labui. Už ryžtą, pagalbą ir atsidavimą, didžiulę motinišką meilę apglėbiant be tėvų globos likusius vaikus.
  • Metų visuomenininkė – už nuveiktus didelius ir kilnius darbus, peržengiančius profesijos ar pareigybės ribas, už aktyvią socialinę ir kultūrinę veiklą, už darbštumą, ryžtingumą, geranoriškumą ir gebėjimą suburti Akmenės krašto žmones bendram gerovės kūrimui, užimtumo organizavimą.
  • Metų atradimas – už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, kultūros, verslo, sporto, kūrybos ir kitose srityse, už laimėjimus, garsinančius Akmenės kraštą.

Pretendenčių pasiūlymus galima teikti iki vasario 28 d.

Išrinktos moterys bus apdovanotos kovo 8-os dienos renginyje, kuris vyks Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.