Prancūzai Marijampolėje ieško plėtros galimybių įmonėms

387867159_710664891095488_4826967914455187557_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Šiandien Marijampolėje lankėsi Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų vadovai ir nariai.

Svečiai į Marijampolę atvyko aplankyti Marijampolėje veikiančios prancūzų kapitalo įmonės UAB „Sateba Lithuania“, kuri yra šių rūmų narė, tačiau pagrindinis svečių tikslas  –  susipažinti su Marijampole, čia esančia investicine aplinka bei sėkmingai veikiančia LEZ.

Sutikdamas atvykusius svečius Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis padėkojo jiems už domėjimąsi Marijampole ir užtikrino, kad mūsų savivaldybė daug dėmesio skiria verslo skatinimui, investuotojų pritraukimui ir naujų darbų vietų, kurios siūlomos marijampoliečiams, kūrimui. 

Guillaume Douville, Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų vykdomasis direktorius, Anthony Poullain, Prekybos rūmų prezidentas, Eric Brisset, „0G baltics“ generalinis direktorius, ir rūmuose dirbantis Matas Grigalius taip pat kartu su jais atvykę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo direktorė Kristina Grigė ir tarybos pirmininkas Vygantas Subačius su susižavėjimu stebėjo reprezentacinį filmą apie mūsų spalvingąją, žalią ir patrauklią Marijampolę. 

Svečiams buvo paruošta išsami prezentacija apie Marijampolės investicinę aplinką. Mūsų savivaldybę iš tiesų galima vadinti vartais į Europą, nes čia patogu investuoti bei kurti verslą, tuo labiau, kad susisiekimo infrastruktūra („Via Baltica“, „Rail Baltica“) ypatingai palanki investuotojams. LEZ valdymo bendrovės vadovas Simonas Petrulis pristatė tolimesnius LEZ vystymo planus ir galimybes verslui čia įsikurti bei akcentavo puikų bendradarbiavimą su savivaldybe, kuris padeda verslui planus įgyvendinti gerokai greičiau nei kitur. 

Guillaume Douville ir Anthony Poullain Lietuvoje ieško Prancūzijos įmonėms galimybių plėtrai. Vizitus jie numatę ir Alytuje, Utenoje ir Ukmergėje, nes analizuoja ir šių vietovių investicinę aplinką.