Pramoniniai šviestuvai. Kaip išsirinkti geriausią sprendimą?

Pramoniniai šviestuvai. Kaip išsirinkti geriausią sprendimą?
Vilnius
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pramoniniai šviestuvai naudojami visur, kur reikalingas ryškus ir intensyvus apšvietimas. Dažniausiai tai bus gamybinė aplinka, kur reikia aiškiai ir techniškai tiksliai apšviesti didelius plotus arba darbo vietas, tačiau taip pat gali būti individualus interjeras, kuriam reikia netradicinio ir netipinio sprendimo. Kaip efektyviai apšviesti patalpas, kurių lubos aukštos, arba jų plotas siekia kelis tūkstančius kvadratinių metrų? O galbūt patalpose temperatūrų, drėgmės iššūkiai?

Diolight komanda pasiruošusi suteikti daugiau šviesos įvairiausio sudėtingumo situacijose, tuo pačiu maksimaliai optimizuodama elektros sąnaudas!

Komercinėse, gamybinėse ar sandėliavimo patalpose, kurių plotai gali siekti tūkstančius kvadratinių metrų, pramoniniai šviestuvai ir jų elektros sąnaudos yra labai svarbus vertinimo aspektas. Sumažinti kaštus pirmiausia padės įprastinių fluorescencinių lempų keitimas į LED apšvietimą. Kaštai elektrai gali sumažėti net iki 90%! Skamba neįtikėtinai? Žinome kaip galite to pasiekti!

Prieš projektuojant apšvietimą, būtina apsilankyti patalpoje, kur Diolight specialistai įvertins esamą apšvietimą ir kitas aplinkos sąlygas, bei paruoš projektą įvertinę kokie pramoniniai šviestuvai yra tinkamiausi. Atlikę išsamų tyrimą ir paruošę planą galėsime įvertinti kaip ir kiek galite sutaupyti modernizuodami esamą apšvietimą. Parinkti tinkamiausius šviestuvus pagal jūsų poreikius turime visą profesionalų komandą, kuri iš plataus asortimento parinks tinkamiausius sprendimus, o esant labai specifiniams poreikiams – padės šviestuvus pagaminti individualiai.

Esame tikri, kad modernūs pramoniniai šviestuvai gali sukurti puikiai apšviestą, pritaikytą darbui aplinką, o mes padėsime atrasti geriausius sprendimus, tinkančius būtent jums ir taupančius jūsų išlaidas!

Kodėl pramoninio apšvietimo projektavimas skiriasi nuo įprastinio apšvietimo projektavimo?

Kuriant pramoninį apšvietimą labai svarbu yra įmonės vykdoma veikla. Skirtingoms veikloms būtina parinkti specifinį apšvietimą, kad gautumėte maksimalų darbo našumą.

Dažnai gamybinės patalpos yra didžiulės, su specifine aplinka, drėgme, temperatūra, taip pat griežtais techniniais reikalavimais šviesai. Šie faktoriai daro didelę įtaką kokie pramoniniai šviestuvai objektui bus reikalingi.

Rinkdamiesi modernius, pažangių technologijų šviestuvus – gausite jūsų verslo efektyvumą didinantį sprendimą!

Kur įrengiami pramoniniai šviestuvai?

  • Bendram patalpų apšvietimui (koridoriuose, foje, parduotuvėse, sandėliuose);

  • Tiksliniam apšvietimui, specifikuojant poreikį (įvairaus darbo vietose, biuruose; parduotuvėse, ligoninėse, gamyklose).

Kaip įvertinti kokie pramoniniai šviestuvai yra reikalingi jūsų verslui?

Patys pramoniniai šviestuvai gali būti kelių tipų – tvirtinami prie sienų ar lubų, taip pat gali būti pakabinami reikiamame aukštyje ant troselių.

Pagal technines charakteristikas galima parinkti tiek temperatūrų skirtumams, mechaniniam poveikiui, tiek drėgmei atsparius pramoninius šviestuvus, kai drėgmė gali siekti net 100%!

Ar pramoniniai šviestuvai gali būti saugūs gamtai?

Tikrai taip! Rinkdamiesi LED šviestuvus pirmiausia tausosite energijos išteklius, nes jie sunaudoja mažiau elektros energijos. Priklausomai nuo lempų ir šviestuvų tipo LED šviesos sprendimai yra lengviau ir saugiau perdirbami ir saugesni gamtai.

Modernūs ir šiuolaikiški pramoniniai šviestuvai su LED technologija ne tik padės jums sutaupyti, tačiau ir maloniai apšvies reikiamas patalpas, mažiau vargins akis. Norėdami gauti išsamią konsultaciją kreipkitės į Dioligh ekspertus – rasime didžiausios vertės apšvietimo sprendimą pagal jūsų poreikius!

 

Remiamas turinys