Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų laikymo

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų laikymo
Trakai
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus AVPK inf.

Lapkričio 22 d. apie 21 val. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami rajono teritorijoje, Bražuolės kaime, pastebėjo grupelę asmenų – vienas jų, pamatęs policijos automobilį, akivaizdžiai sutriko. 31-erių metų amžiaus vyras pareigūnams gerai žinomas kaip asmuo, linkęs vartoti narkotines medžiagas

Nusprendę patikrinti, policininkai neapsiriko – būtent pas šį vietos gyventoją buvo rastos ir išimtos galimai narkotinės medžiagos – gelsvi milteliai, supakuoti polietileno maišelyje, balti milteliai folijoje ir augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga – marihuana. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis uždarytas į areštinę.

Lapkričio 23 d. apie 1 val. grįždami iš areštinės Vilniuje į Trakus, Grigiškėse, policijos pareigūnai pastebėjo įtarimų jiems sukėlusį automobilį BMW, todėl nuspręsta jį sustabdyti ir patikrinti. Trakų pareigūnai ir vėl neapsiriko – pas 24-erių metų amžiaus vairuotoją, Trakų rajono gyventoją, rasta augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto narkotinių medžiagų laikymo be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Abiems įtariamiesiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.