Pradėtas kapitalinis Varėnos ligoninės remontas

20231016_121238-01
Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Siekdama nuolat gerinti savo veiklą ir atitikti teisės aktų keliamus reikalavimus, taip pat stengdamasi išlikti viena iš pažangiausių Vilniaus regiono rajoninių gydymo įstaigų, Varėnos ligoninė šią savaitę pradėjo atnaujinimo darbus. Anot Varėnos ligoninės vadovo Algirdo Mikličiaus, taip rengiamasi sveikatos sistemos reformai, užtikrinant, kad naujai kuriamame Varėnos sveikatos centre pacientai gautų virtinę paslaugų, o personalas turėtų tinkamas darbo sąlygas, atitinkančias šiuolaikinius tokio tipo įstaigoms keliamus reikalavimus.

Tarp paslaugų verta paminėti pačias svarbiausias:

  • neįgaliesiems bus pritaikyti didžiųjų ligoninės skyrių sanitariniai mazgai (kad stacionaro skyriuose galėtų komfortiškai gydytis žmonės su negalia);
  • bus įrengtos estetiškos pertvaros ligoninės koridoriuose (kad būtų atskiriami pacientų srautai ir užtikrinamas didesnis pacientų saugumas bei sklandus skyrių darbas);
  • Bus atnaujintos ir išplėstos Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus patalpos;
  • suremontuotas holas ir koridorius prie pagrindinio įėjimo į ligoninę;
  • Įrengta deguonies tiekimo sistema prie kiekvienos vidaus ligų skyriaus paciento lovos ir atnaujintos pacientų palatos (tokiu būdu bus sudarytos geresnės sąlygos personalui ir pacientams galimų pandemijų metu).

Pasak ligoninės vadovo, remonto metu  bus užtikrintas visų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, nors akivaizdu, kad netrūks tiek logistinių, tiek veiklos organizavimo išbandymų. Todėl pacientų iš anksto prašoma didesnės kantrybės ir supratingumo reaguojant į įprastinės rutinos pasikeitimus, apie kuriuos bus informuojama Varėnos ligoninės internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose.