Pradėjo dirbti naujasis Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas

DSC_0399
Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Šiandien prisistatyti ir susipažinti su Vilkaviškio savivaldybės vadovais atvyko naujasis Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Dobilas. Kartu su juo į Savivaldybę atvyko Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius.

Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerai Daiva Riklienė ir Joris Juškauskas, Mero patarėjas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Juridinio skyriaus vedėja Vilma Kolpakovienė.

Susitikimo metu Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas D. Dobilas prisistatė, trumpai pristatė savo veiklos principus, svarbiausius siekius. Iki šio paskyrimo jis vadovavo Kauno miesto Santakos policijos komisariatui. Prieš tai buvo Raseinių rajono policijos komisariato (PK) vadovas, dirbo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno skyriuje, o prieš tapdamas STT pareigūnu – vidaus reikalų sistemoje.

Atvykęs D. Dobilas domėjosi, kaip vietos savivaldai sekasi bendradarbiauti su Vilkaviškio policijos komisariato pareigūnais, prašė pasidalinti pastebimomis ar iškylančiomis problemomis. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė gerais santykiais su Vilkaviškio policija, pareigūnų geranorišku bendradarbiavimu ir nuolatine pagalba.

Su naujuoju Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininku aptartas vaizdo stebėjimo kamerų, esančių Vilkaviškio bei Kybartų miestuose, klausimas. Išreikštas noras plėsti vaizdo kamerų tinklą rajone. D. Dobilas pabrėžė, kad vaizdo stebėjimo sistema daug pasitarnauja teisės pažeidimų prevencijai ir labai padeda tiriant ir išsiaiškinant nusikaltimus.

Taip pat aptarta nusikalstamumo situacija rajone, eismo saugumo, narkotikų vartojimo ir platinimo prevencija bei kiti aktualūs klausimai.

Savivaldybės meras A. Neiberka naujajam Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkui palinkėjo sklandžiai ir sėkmingai spręsti visus iškilusius uždavinius, susiklausymo su kolektyvu ir dar labiau stiprinti sėkmingą Vilkaviškio rajono savivaldybės ir policijos bendradarbiavimą.