Pradedami ilgai laukti Trakų rajono susisiekimo infrastruktūros gerinimo darbai

sankryza
Trakai
Agatos Beliak nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Trakų raj. savivaldybės inf.

Kovo mėnesį pradedami įgyvendinti Trakų rajonui svarbūs susisiekimo infrastruktūros gerinimo projektai.

Fabriko ir Galvės (magistralinis kelias A16) gatvių sankirtoje netrukus bus pradėti šviesoforu reguliuojamos sankryžos įrengimo darbai. Aktyviai bendradarbiauta su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, „Via Lietuva“ (anksčiau – Lietuvos automobilių kelių direkcija), Vilniaus miesto savivaldybės vadovais, tad jau šią savaitę statybvietė bus perduota rangovui. Įgyvendinus projektą, bus išspręsta ilgametė šios sankirtos saugumo užtikrinimo problema.

„Via Lietuva“ atstovai informavo Trakų rajono savivaldybę, kad jau pasirašytos sutartys ir dėl valstybinės reikšmės rajoninių kelių (Fabriko ir Geležinkelio gatvių) atkarpų kapitalinio remonto darbų. Bus atliktas asfalto dangos remontas, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas, lietaus nuotekų surinkimo sistema ir autobusų sustojimo vietos. Šie darbai prasidės kovo viduryje. Visa tai – aktyvaus Trakų rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo rezultatas.

Sprendžiami klausimai ir dėl viaduko kelyje Vilnius–Trakai kapitalinio remonto. Kovo 8 dieną įvyks papildomų darbų įsigijimo konkursas, numatoma, kad darbai bus atlikti per 6 mėnesius.