Pradeda veikti knygomatas šalia Šiaurinės bibliotekos

Panevėžys
Panevėžio. E. Mezginaitės bibliotekos informacija Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka jau nuo 2021 m. teikia knygomato paslaugą ir šią funkciją plečia – nuo vasario pabaigos knygomatu jau galima pasinaudoti ir Šiaurinės bibliotekos lankytojams.

Knygomatas – nemokama ir bekontaktė knygų skolinimosi paslauga. Iš anksto užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu laiku, net kai biblioteka nedirba. Knygomato naudojimosi instrukcija:

1. Užsisakykite norimus leidinius internetu ibiblioteka.lt arba telefonu 8 45 463 957. Užsakant pažymėkite kur norėsite atsiimti, šiuo atveju – KNYGOMATE.

2. Sulaukite SMS žinutės su knygomato prisijungimo kodu ir tada atvykite prie knygomato (Pušaloto g. 55), įveskite gautą kodą ir pasiimkite knygas.

3. Užsakytus leidinius iš knygomato pasiimti reikia per SMS žinutėje nurodytą laiką (24–48 val.), priklausomai nuo knygomato apkrovimo.

4. Iš knygomato leidinius galite pasiimti bet kuriuo paros metu. Skaitytojų patogumui šalia Šiaurinės bibliotekos veikia knygų grąžinimo dėžė. Grąžinti leidinius galima bet kuriuo paros metu ir tik iš Šiaurinės bibliotekos pasiimtas knygas.

Kilus klausimams, susisiekite el. paštu siaurine@panbiblioteka.lt arba telefonu 8 45 463 957. Kviečiame naudotis!