Verslas2018 m. Lapkričio 21 d. 10:40

Prabėgo pirmieji vaikų futbolo turnyrai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

61212

Lapkričio 17 dieną, Šiaulių apskrities futbolo federacija organizavo du vaikų futbolo turnyrus. Sporto ir pramogų „KANE‘S" arenoje varžėsi 2010 metais bei 2012 metais gimę jaunieji futbolininkai.

Pirmasis vyko 2010 metų gimimo vaikų turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos. A pogrupyje rungtyniavo FA „Šiauliai", FC „Džiugas" (Telšiai), Kuršėnų SM bei FA „Šiauliai" mergaičių komanda. Geriausiai pogrupyje pasirodė FA „Šiauliai", pastaroji komanda iškovojo visas pergales bei pogrupyje liko pirmoje vietoje. Antrąją vietą iškovojo FA „Šiauliai" mergaitės, trečias - vieną pergalę iškovojęs FC „Džiugas", o ketvirtoje vietoje pogrupyje liko Kuršėnų SM.

B pogrupyje varžėsi Klaipėdos FM „Baltai", FA „Šiauliai B", Radviliškio ŠSPC bei FA „Šiauliai C". Po atkaklios kovos pirmąją vietą pogrupyje užėmė klaipėdiečiai, antra liko FA „Šiauliai B" komanda, trečia - FA „Šiauliai C", o ketvirta vieta pogrupyje atiteko radviliškiečiams.

Rungtynėse dėl vietų pastarieji iškovojo pergalę prieš Kuršėnų SM bei užėmė septintąją vietą. Aštunta liko Kuršėnų SM komanda. Rungtynėse dėl penktosios vietos Telšių „Džiugas" nugalėjo FA „Šiauliai C" komandą bei atitinkamai pasidalino penktąją ir šeštąją vietas. Turnyro mažajame finale susitiko FA „Šiauliai B" bei FA „Šiauliai" mergaičių komanda. Berniukai šiose rungtynėse nenusileido bei iškovojo pergalę bei trečiąją vietą turnyre. Finale susitiko FA „Šiauliai" bei Klaipėdos FM „Baltai". Pastaroji komanda įrodė savo pranašumą finale bei tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro apdovanojimų metu taip pat buvo išrinkti ir geriausi komandų žaidėjai. Jais tapo Kajus (FA „Šiauliai C"), Domantas (Kuršėnų SM), Jonas (FC „Džiugas"), Orestas (Radviliškio ŠSPC), Rėtė (FA „Šiauliai" mergaitės), Matas (FA „Šiauliai B"), Nojus (FA „Šiauliai"), Tumas (Klaipėdos FM „Baltai").

Iškart po šio turnyro į aikšteles varžytis bėgo patys jauniausieji - 2012 metais gimę jaunieji futbolininkai. Šiame turnyre varžėsi FA „Šiauliai", FK „Atmosfera" (Mažeikiai), FM „Audra" mėlyni (Vilnius), FM „Audra" balti (Vilnius), FK „Atmosfera-2" (Mažeikiai), FC „Džiugas" (Telšiai), Radviliškio ŠSPC bei FA „Šiauliai B".

Kaip ir vyresniųjų turnyre, taip ir mažiausiųjų komandos buvo padalintos į du pogrupius, kur sužaidė po trejas rungtynes bei dar vaikai sužaidė po vienerias rungtynes su kito pogrupio viena komanda. Sužaidus visas rungtynes šiame turnyre vaikų laukė apdovanojimai, kurių metu buvo apdovanoti visi turnyro dalyviai.

ŠAFF dėkoja komandoms už dalyvavimą turnyruose bei lauks atvykstant į kitus organizuojamus turnyrus. Lapkričio 24 dieną, sporto ir pramogų „KANE‘S" arenoje bus organizuojami 2011 metų bei 2009 metų gimimo vaikų turnyrai.