Populiariausi 2023 m. mažųjų ukmergiškių vardai – Izabelė ir Ąžuolas

family-spend-time-summer-garden_1157-37109
Ukmergė
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Izabelė, Elija, Ema, Viltė – tokie populiariausi vardai buvo suteikti praėjusiais metais gimusioms ukmergiškėms, o populiariausių berniukų vardų sąraše rikiuojasi Ąžuolas, Gustas, Matas ir Markas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus sudarytame neįprastų vardų, kuriuos tėveliai 2023 metais suteikė savo dukroms, sąraše galima rasti Meilėjos, Adelinos, Amarnos, Petros, Gluosnės ir Elitos, o sūnums – Eimino, Dereno, Rino, Toro, Deitono, Elajaus, Aidaro ir Rikardo vardus.

Pernai Ukmergėje registruoti 226 gimę naujagimiai: 124 berniukai ir 102 mergaitės. Daugiausiai gimimų – 26 – buvo rugpjūčio, sausio (24) ir kovo (23) mėnesiais, o mažiausiai gimusiųjų sulaukta lapkritį (8 ) ir balandį (13). 

Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriuje apskaityti ir užsienyje gimę kūdikiai:13 jų pasaulį išvydo Jungtinėje Karalystėje, 7 – Norvegijoje, 6 – Vokietijoje, 3 – Švedijoje, 2 – Danijoje ir po 1 – Airijoje, JAV, Lenkijoje, Islandijoje, Belgijoje ir Ispanijoje.   

Praėjusiais metais ukmergiškiai sulaukė 3 porų dvynukų. 

Jauniausiai pirmagimio susilaukusiai mamai 18, o tėčiui – 19 metų. Vyriausiai mamai – 42, o vyriausiam tėčiui – 53 metai.