Policijos pareigūnai paminėjo Angelų sargų dieną

dsc_4563
Joniškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybės inf.

Pirmadienio rytą Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (ŠAVPK) Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai susirinko į Joniškio rajono savivaldybės aikštę, kur paminėjo profesinę šventę.

Policijos komisariato pareigūnus su profesine švente pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

„Policijos pareigūno profesija, kaip bebūtų keistas, yra pati romantiškiausia. Ačiū už saugų ir ramų mūsų kraštą. Galime jaustis ramūs ir užtikrinti išleisdami savo vaikus į ugdymo įstaigas, nes žinome, kad jas vaikai pasieks saugiai. Jūs – gindami, saugodami ir padėdami – užtikrinate ir mūsų visų saugumą“, – sveikindamas policijos pareigūnus sakė meras.

Rajono meras Vitalijus Gailius už indėlį, užtikrinant žmonių saugumą Joniškio rajone, glaudų ir dalykišką bendradarbiavimą įgyvendinat nusikalstamumo programas, sąžiningą tarnybinių pareigų atlikimą, aukštą profesionalumą, atsakingą požiūrį į darbą, socialinę atsakomybę padėkos ženklą įteikė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato viršininkui Eugenijui Takuševičiui.

Angelų sargų dienos proga mero padėkos raštu už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir indėlį, užtikrinant žmonių saugumą Joniškio rajone apdovanota Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Irma Veikalienė.

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnus su profesine švente sveikino LR Seimo nario Liudo Jonaičio padėjėja Inga Brūžienė, socialiniai partneriai ir kiti svečiai.

Policijos dienos renginį vainikavo miesto gatvėmis riedanti policijos mašinų kolona.