Policija tęsia dingusios senolės paiešką

Šiaulių rajono
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių AVPK inf.

Policijos pareigūnai, policijos rėmėjai, Raudonojo kryžiaus draugijos atstovai, savanoriai ir toliau tęsia praėjusį penktadienį dingusios Bronislavos Gurskienės paiešką. 88 – rių metų moteris, gruodžio 22-osios popietę, iš namų Tilžės gatvėje išėjo link Šiaulių miesto centrinio turgaus ir negrįžo.

Dingusiosios artimųjų teigimu, moteris galėjo vilkėti juodos spalvos puspaltį. Ji yra 168 cm. ūgio, neturi priekinio danties, kitas greta esantis dantis – nuskeltas. Moteris yra ligota, todėl gali nesiorentuoti aplinkoje, sunkiai kalbėti.

Dar praėjusio penktadienio vakarą didelės policijos pajėgos, taip pat ir kinologas su šunimi, šaulių sąjungos nariai, Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovai, žmonės su keturračiais motociklais, dingusiosios artimieji ir savanoriai pradėjo senolės paiešką. Telekomunikacijų bendrovės bokštas rodė, kad moters telefonas jungiasi prie bokšto esančio Šiauliuose, Gubernijos rajone. Buvo apžiūrėtos nuošalesnės šio rajono gatvės, apleisti pastatai, laukymės, krūmynai, pelkėtos vietos vedančios link Gruzdžių ir Vinkšnėnų.

Deja, nei policijos tarnybinis šuo, nei policijos ir savanorių žmonių pakelti dronai dingusiosios neaptiko.

Paieška buvo tęsiama Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų dienomis. Naudotos visos įmanomos priemonės, techniniai ir žmogiškieji ištekliai. Dingusiosios ieškota ir netoli jos gyvenamosios vietos – prie Talkšos ežero ir Salduvės parke, bet rezultatas nepasiektas.

Šiandien ir rytoj, policijos pareigūnai, savanoriai ir dingusiosios artimieji apžiūrės laukynes, vedančias link miesto Pietinio rajono.

Galintys prisidėti prie paieškos skambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkui Mindaugui Lukoševičiui – tel. 8684 07777, el.p. mindaugas.lukosevicius@policija.lt.

Visus kitus, turinčius, gausiančius ar girdėjusius bet kokią informaciją apie dingusią moterį, prašome skambinti policijos budėtojui - tel. 8700 63702 arba Bendrąjam pagalbos centrui – tel. 112.