Policija prie Paryžiaus oro uosto nušovė peiliu ginkluotą vyrą

Policija prie Paryžiaus oro uosto nušovė peiliu ginkluotą vyrą
Pasaulis
BNS/Fotobankas nuotr.
Rūta Androšiūnaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Pagrindiniame Paryžiaus Charles'io de Gaulle'o (Šarlio de Golio) oro uoste, esančiame į šiaurės rytus nuo sostinės, policijos pareigūnai trečiadienį nušovė peiliu ginkluotą vyrą, pranešė policija ir šaltiniai oro uoste.

„Šį rytą Ruasi (Roissy) Charles'io de Gaulle'o oro uoste pareigūnai neutralizavo grėsmę kėlusį asmenį, kuris turėjo peilį“, – savo „Twitter“ paskyroje pranešė Paryžiaus policijos departamentas.

Šaltinis oro uosto administracijoje pranešė, kad incidentas įvyko judriame terminale 2F apie 8 val. 20 min. vietos (9 val. 20 min. Lietuvos) laiku, kai „benamis vyras pradėjo trukdyti saugumo darbuotojams, ir buvo iškviesta pasienio policija, kad jį pašalintų“.

Iš pradžių vyras išėjo šaukdamas keiksmažodžius, bet netrukus grįžo išsitraukęs peilį. Vienas iš pareigūnų tada iššovė iš tarnybinio ginklo.

Įvykio liudininku tapęs naujienų agentūros AFP fotografas sakė, kad „stambaus sudėjimo nebaltaodis asmuo mosikavo į peilį panašiu daiktu prieš policiją“.

„Jam buvo įsakyta sustoti, tačiau jis toliau artėjo prie jų – taigi, pareigūnas paleido vieną šūvį“, – pasakojo liudininkas.

Pasak fotografo, vyras buvo greitai paguldytas ant neštuvų ir išneštas.

Saugumo pajėgos yra padidintos parengties po džihadistų išpuolių bangos, nuo 2015 metų pareikalavusios daugiau kaip 250 gyvybių. Daugelį šių atakų įvykdė vadinamieji „vieniši vilkai“, kurie dažnai taikosi į policiją.