Policija: paskelbta tarptautinė Kaune dingusios mergaitės paieška (papildyta)

b08bdff06bd92b9656b1a9fdf82147e480c7784b
Kaunas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Policija pirmadienį pranešė, kad teisėsauga paskelbė tarptautinę Kaune sekmadienį dingusios mergaitės paiešką, tačiau fiziškai jos ieškoma mieste ir rajone.

„Informacija yra perduota visoms (policijos – BNS) apskritims, paskelbta ir tarptautinė paieška, tačiau dabar fiziškai yra ieškoma Kauno mieste ir Kauno rajone“, – žurnalistams Kaune pirmadienį sakė Kauno apskrities policijos viršininkas Mindaugas Baršys.

„Taip pat atliekami kiti veiksmai, dėl kurių negaliu plėstis“, – pridūrė jis.

M. Baršio teigimu, nuo pat informacijos gavimo sekmadienio vakarą, 19.30 val., buvo mestos gausios policijos pajėgos ieškant 2014 metais gimusios mergaitės. Nakties metu ties paieška dirbo dar daugiau pareigūnų.

„Tiriamos visos įmanomos versijos“, – teigė M. Baršys. 

„Dienos metu lygiai taip pat tikrinamos įvairios versijos, apie kurias plėstis negaliu, nes tai gali būti naudinga kitiems. Šitų dalykų nenorėčiau komentuoti“, – sakė jis. 

Viršininkas kvietė gyventojus, kurie sekmadienį važiavo tarp 16.30 iki 17.30 val. Chemijos, Technikos, Pramonės ar Draugystės gatvėse, ir automobiliuose turi vaizdo registratorius pasidalinti turima medžiaga, net jei ši neatrodo nereikšminga. 

Paskutinė vieta, kur registruota mergaitės buvimo vieta pagal telefono lokaciją – Chemijos gatvė. Ar telefonas veikia, M. Baršys nekomentavo. 

„Tikrinama visa informacija, visi vaizdo įrašai, registratorių įrašai, vaizdo kamerų duomenys, kita informacija, gaunama iš gyventojų, viešųjų šaltinių“, – sakė Kauno policijos vadovas. 

Viršininkas dėkojo gyventojams, Raudonojo kryžiaus savanoriams, šauliams, kurie nakties metu telkėsi paieškoms. Ar buvo aptiktas bent vienas reikšmingas radinys paieškų vietose, M. Baršys neatskleidė. 

Jis atsisakė kalbėti ir apie dingusios mergaitės šeimą, ir apie tai, ar namiškiai žinojo, kad ši tamsiu paros metu viena susiruošė vykti į parduotuvę. 

Mergaitė dingo, kai apie 16.30 val., iš namų Kaune, Trešnių take, išėjo į viešojo transporto stotelę ir rengėsi pavažiuoti iki parduotuvės. Iki jos ji nenuvyko.