Pokyčiai prie daugiabučių namų – daugėja atnaujintų automobilių stovėjimo aikštelių

Pokyčiai prie daugiabučių namų – daugėja atnaujintų automobilių stovėjimo aikštelių
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Marijampolėje kasmet daugėja atnaujintų ir rekonstruotų automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių namų. Gyventojai aktyviai naudojasi galimybe gauti savivaldybės dalinį finansavimą ir džiaugtis patogesniu gyvenimu, kai nebereikia sukti galvos ieškant kur pasistatyti automobilį.

Nauja, lygios dangos, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė daro gyvenamąją vieta kur kas patrauklesne.
 
„Šiais metais Marijampolėje suplanuota remontuoti ar rekonstruoti 10 automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių namų. Palyginus su praėjusiais metais, atnaujinamų aikštelių skaičius nemažėja. Šiuo metu darbai jau baigti dar dviejose aikštelėse – prie daugiabučių namų Jaunimo g. 9 ir J. Ambrazevičiaus Brazaičio g. 17“, – pasakoja savivaldybės meras Povilas Isoda.
 
Prie daugiabučio namo Jaunimo g. 9 esanti aikštelė buvo ypatingai siaura ir prastos būklės, todėl čia gyvenantiems žmonėms buvo tikras iššūkis rasti vietos automobiliui. Pagal parengtą projektą aikštelė buvo gerokai išplatinta: iš 105 kvad. metrų ploto pavirto į kur kas erdvesnę – 558 kvad. metrų ploto erdvę automobiliams. Planuojama, kad čia laisvai tilps nebe keli, o 17 gyventojų automobilių. Viena vieta bus skirta neįgaliesiems.
 
Kita, J. Ambrazevičiaus-Bražaičio g. 17 aikštelė buvo kiek didesnė, tačiau jos būklė taip pat buvo bloga. Anksčiau buvusi beveik 700 kvad. metrų aikštelė pavirto į 1015 kvad. metrų aikštelę, kurioje dabar laisvai telpa 48 automobiliai. Dvi vietos skirtos neįgaliesiems.