Poilsio bei pramogų tandemas „Noriu Noriu Noriu“ ir „Laisvalaikio dovanos“ – jau ir Šiaulių „Akropolyje“

Poilsio bei pramogų tandemas „Noriu Noriu Noriu“ ir „Laisvalaikio dovanos“ – jau ir Šiaulių „Akropolyje“
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Viešbučių ir poilsio paslaugų portalas „NoriuNoriuNoriu“ ir įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio dovanos“ plečia fizinių parduotuvių tinklą. Nuo šiol platų poilsio, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti bendroje parduotuvėje Šiaulių „Akropolyje“.

Dar daugiau pramogų ir poilsio pasiūlymų

Šiauliuose atsidaro pirmoji bendra dviejų prekės ženklų „NoriuNoriuNoriu“ ir „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvė. Iki šiol panašus sprendimas buvo taikytas prekybos centre „Oze“ įsikūrusioje prekybos salelėje ir  „Rimi“ parduotuvėse esančiuose stenduose. Įmonių vadovai teigia, kad tai – pasitvirtinęs konceptas, kuris žadamas plėtoti ir toliau. 

„Laisvalaikio dovanų“ atstovai pabrėžia, kad įmonė vienintelė rinkoje siūlo net 3 metus galiojančias dovanas. Toks terminas tapo labai praktišku – jei dovanos gavėjas nespėjo vasarą šokti su parašiutu ar nebuvo tinkamo laiko užsiregistruoti nugaros masažui, neverta nusiminti, nes yra galimybė panaudoti dovaną per tris metus.

„Laisvalaikio dovanų“ išskirtinumas – ne tik ilgas dovanų galiojimas, bet ir unikalūs projektai, tokie kaip „Shitty Dinner“, „Magic Dinner“ ar pasivažinėjimai superautomobiliais bei Formulės bolidu. 

Pirkėjai „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvėse ir salelėse ras įvairiausių pramogų pasiūlymų nuo pasivažinėjimo kartingu iki skrydžio oro balionu. Kad būtų lengviau išsirinkti, dovanos suskirstytos į skirtingas kategorijas: nuotykių ieškotojams, smalsiems tyrinėtojams, mažiesiems herojams, vertinantiems skonį ir t. t. Pasiūla didelė, tad dovanas galima išsirinkti visoms progoms ir visoms amžiaus grupėms, o dovanų ekspertės - konsultantės su malonumu padės išsirinkti daugiau nei iš 1600 dovanų pasiūlymų ir gražiai supakuos į ryškias, stilingas dryžuotas pakuotes.

„Noriu Noriu Noriu“ ir  „Laisvalaikio dovanos“ bendras tikslas – laimingi, pailsėję ir kupini naujų įspūdžių klientai

„Noriu Noriu Noriu“ yra sparčiai auganti organizacija, kuri kartu su „Laisvalaikio dovanos“  susivienijo dėl bendro tikslo – laimingi, pailsėję ir kupini naujų įspūdžių klientai. Šiuo metu „Laisvalaikio dovanos“ turi 10, o „Noriu Noriu Noriu“ 2 parduotuves didžiuosiuose miestuose. 

„Noriu Noriu Noriu“ – viena didžiausių sanatorijų ir viešbučių paslaugų elektroninė parduotuvė Baltijos šalyse, daugiau nei 11 metų besirūpinanti kokybišku klientų poilsiu už prieinamą kainą. „Noriu Noriu Noriu“ atstovai pabrėžia, kad tai yra vienintelė poilsio parduotuvė Lietuvoje. 

„Noriu Noriu Noriu“ parduotuvėje galima rasti ypatingų viešbučių, sanatorijų, SPA pasiūlymų, taip pat masažų, vakarienes, įvairias pramogas dviem asmenims, šeimai ar linksmai kompanijai. 

Netrukus pasiūlą papildys pirmieji „Noriu Noriu Noriu“  dovanų rinkiniai, o visus internetinius pasiūlymus galima patogiai ir gražiai atsispausdinti atėjus į fizinę „Noriu Noriu Noriu“ parduotuvę.

„Laisvalaikio dovanos“  ir „Noriu Noriu Noriu“ priklauso „Emoti Group“ – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje veikiančiai dovanų ir poilsio paslaugų įmonių grupei, vienijančiai daugiau nei 250 darbuotojų.

 

Reklama