Po pranešimo apie pažeidimus, pradedami tvarkyti pietinio Kauno tilto turėklai

Kaunas
LAKD nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) praneša, kad papildomai vykdomi tilto per Nerį ties Kaunu (pietinis tiltas, esantis šalia tvarkomo A. Meškinio tilto) turėklų tvirtinimo darbai. Šiuo metu tiltu naudotis saugu, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Planuojama darbus atlikti per dvi savaites, nes tvirtinamų turėklų ilgis sudaro apie 1 km (skaičiuojant abi puses), patikslinama pranešime.


Pranešama, kad vasario 10 d., penktadienį, gavus informaciją apie tilto per Nerį ties Kaunu (pietinis tiltas, esantis šalia tvarkomo A. Meškinio tilto) turėklų pažeidimus, įvykio padariniai buvo pašalinti iš karto. Taip pat buvo atliktas šio tilto esamų turėklų būklės vertinimas. Identifikavus silpniausias turėklų vietas, sudarytas planas saugaus eismo užtikrinimui ir per savaitgalį, esant mažiau intensyviam transporto eismui, demontuoti neremontuotini tilto turėklai virš Jonavos ir Panerių gatvių.


LAKD primena, kad dar sovietmečiu pastatytas tiltas yra patenkinamos būklės. Dėl itin intensyvaus eismo organizavimo užtikrinimo pietinis tiltas bus pradėtas kapitališkai remontuoti, baigus vidurinio tilto remonto darbus (pagal sutartį darbus numatyta baigti iki 2024 metų spalio mėn.).