Po nugaros traumos vyras ėmė patirti šimtus orgazmų per dieną

Pasaulis
Freeograph nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti juokinga, bet iš tikrųjų žmogui, turinčiam tokį sutrikimą, orgazmas yra kančia.

Dale’as Deckeris iš Viskonsino, JAV, kenčia nuo reto nuolatinio lytinių organų susijaudinimo sutrikimo. Apie šią ligą žinoma labai mažai. Žmogus, turintis šį sutrikimą, gali patirti orgazmą be seksualinės stimuliacijos. Kai kuriais atvejais tai atsitinka kelis kartus per dieną, retai – šimtus kartų per dieną.

Kaip rašo „Daily Mail“, dviejų vaikų tėvas D. Deckeris su šia problema susidūrė prieš 11 metų – 2012-aisiais jis sunkiai susižeidė nugarą – traumos metu buvo pažeistas dubens nervas. Dėl šios priežasties D. Deckeris iš tikrųjų yra pririštas prie namų, nes baiminasi viešos sutrikimo „atakos“.

„Įsivaizduokite, kad klaupiatės per savo tėvo laidotuves prie jo karsto, atsisveikinate su juo ir tada patiriate devynis orgazmus, – interviu prisiminė Dale’as. – Dėl to jūs niekada nenorite patirti orgazmo. Nėra nieko malonaus, nes nors ir gali jaustis fiziškai gerai, esi visiškai pasibjaurėjęs tuo, kas vyksta.“

Medikai teigia, kad nuo šio sutrikimo kenčiantys žmonės orgazmais nesimėgauja. Toks sutrikimas – tikra kančia, nes neleidžia ramiai gyventi, bendrauti su žmonėmis ir išeiti iš namų.

Yra vaistų, kurie gali sumažinti dubens raumenų įtampą, tačiau jie ne visada padeda ir dažnai turi žalingą poveikį žmogaus organizmui.

Parengta pagal unian.net