Po kapitalinio remonto duris atvėrė Zapyškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinių ugdymo grupių pastatas

img_2719
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Trečiadienį po kapitalinio remonto duris atvėrė Zapyškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinių ugdymo grupių pastatas. Čia veiks 4 darželinukų grupės, viena jų – įsteigta naujai.

„Naujus mokslo metus šiame krašte sutinkame įgyvendinę įsipareigojimus čia augantiems vaikams ir jų tėvams. Nors projektas ir užtruko, padaryta net daugiau nei buvo numatyta. Zapyškyje pilnai įgyvendintas ir vyriausybės siekis, kad visi vaikai, sulaukę 2 metų, gautų ikimokyklinį ugdymą“, – džiaugėsi į šventę atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Meras visoms 4 grupėms padovanojo edukacines – lavinamąsias priemones ir žaidimus, skirtus vaikų kūrybiškumui, pažinimui, kompetencijoms ugdyti ir fiziniam aktyvumui skatinti. 

Darželio remontų metu moderniai atnaujintos vaikų ugdymo ir poilsio erdvės, administracijos, pagalbos mokiniui specialistų kabinetai. Taip pat sutvarkytos lauko erdvės su vaikų žaidimo aikštelėmis, šiuolaikiškai atnaujintas fasadas.

Įstaigos koridorius papuošė dailininkės Henrikos Bartkutės piešti paveikslai, kuriuos darželio bendruomenei padovanojo UAB „Statybų vizija“.

Duris atvėrė ne tik naujos šviesios grupės, bet ir rekonstruota, moderni virtuvė. Joje atlikti kapitaliniai remonto darbai, rekonstruota ventiliacijos sistema, sumontuota šiuolaikinė maisto paruošimo technologinė įranga, kuri padės užtikrinti sveikatai palankią kokybišką vaikų mitybą.

Šventę papuošė ir nuotaikingus pasirodymus dovanojo Demo vaikų mados teatras (vadovė Deimantė Ūsienė).