Po įtemptos kovos „Kauno Ąžuolo-KTU“ rankininkai nugalėjo „Vilnių“

pixabay.com nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

54390

Lietuvos vyrų rankinio lygos rungtynėse šeštadienį „Kauno Ąžuolo-KTU“ komanda svečiuose 31:22 (12:10) įveikė „Vilniaus“ rankininkus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abiejų komandų žaidėjai apsikeitė keliais įvarčiais, tačiau 12-ąją minutę sostinės komanda spurtavo ir po 15 įnirtingų minučių išsiveržė į priekį 8:5. Nepaisant gero vilniečių žaidimo, kauniečiai nenorėjo pripažinti Vilniaus komandos pranašumo ir savo stipria gynyba ir aršiu žaidimu panaikino įvarčių deficitą ir baigė kėlinį rezultatu 12:10.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidime buvo jaučiama įtampa. Vis dėlto kauniečiai nemažino tempo ir, žaisdami greitą žaidimą bei demonstruodami puikią gynybą, per pirmas 10 min. atotrūkį dar padidino - 19:14. Likus 5 minutėms iki kėlinio pabaigos, šeimininkai sustiprino gynybą ir puolimą, taip švelnindami skirtumą 22:28. Visgi rungtynių pabaigą sėkmingai sužaidė ir pergalę iškovojo „Kauno Ąžuolo-KTU“ komanda.

Kauno komandai Ignas Grigas pelnė 9 įvarčius, Deividas Jovaišas - 8, Vilius Juozaitis - 5, Edvinas Balčiūnas ir Arminas Stankūnas - po 3, Mindaugas Urbas ir Darius Katinas - po 1.

Vilniaus ekipoje Vaidas Drevinskas pasižymėjo 7 kartus, Martynas Lapinskas - 4, Martynas Žala, Arminas Milaknis ir Lukas Ragelis - po 3, Domantas Pūkas - 2.

„Komandos žaidimas dar nėra geras. Visgi sezono pradžia, visiems trūksta susikaupimo ir nieko nedaro rimtai. Priešininkų komandos žaidimas buvo neblogas, tačiau jiems, taip pat kaip ir mums, trūksta užsidegimo“, - sakė „Kauno Ąžuolo-KTU“ žaidėjas Deividas Jovaišas.

„Savo žaidimą vertiname labai blogai. Neišpildėme savo planų ir įsivėlėme į chaotišką priešininkų žaidimą“, - kalbėjo „Vilniaus“ žaidėjas Domantas Raudonius.