Plungės kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Žirginėliai” iš konkurso grįžo su I vietos diplomu

Plungės kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Žirginėliai” iš konkurso grįžo su I vietos diplomu
Telšiai
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lapkričio 13 dieną Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblio „Žirginėliai” jaunimo grupė (vadovė Sonata Kazlauskytė) dalyvavo Lietuvos šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų šokių konkurse „Suk, suk ratelį“ Kuršėnuose.

Konkursas rengiamas kas antrus metus. Jaunimo, vyresniųjų ir pagyvenusiųjų kolektyvai varžėsi dviejose kategorijose: miestų ir rajono centrų, miestelių ir kaimų. Kolektyvai konkurse šoko du savo nuožiūra pasirinktus šokius.

Kolektyvus vertino 5 asmenų kompetentinga komisija - Lietuvos nacionalinio kultūros centro choreografijos specialistai. Kolektyvai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: savo amžiaus grupės šokėjų repertuaro parinkimą, tinkamą šokių atlikimo manierą, meninį lygį ir skonį, sceninę kultūrą, originalumą, tvarkingą kostiumą ir naujų šokių įtraukimą į programą.

Didžiuojamės, kad būtent Plungės kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Žirginėliai” už pasirodymą savo kategorijoje buvo įvertinti I vietos diplomu ir apdovanojimais. Sveikiname kolektyvą ir linkime nenustoti stebinti visus savo pasirodymais.