Plungėje sugrįžta „Verslo pusryčių“ tradicija

DSC_0039_
Plungė
Plungės r. savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Plungės rajono savivaldybė

„Verslo pusryčių“, kurių metu Savivaldybės vadovai susitinka pabendrauti su vietos pramonės ir verslo atstovais, tradicija kurį laiką buvo nutrūkusi, tačiau nutarta ją atgaivinti – ketvirtadienis Savivaldybėje pradėtas būtent „Verslo pusryčiais“.

Susitikimas sudomino gausų būrį Plungės rajono pramonės, vidutinio ir smulkiojo verslo atstovų. Su jais susitiko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, pavaduotoja Jovita Šumskienė, mero patarėjos Anastasija Bojog ir Vilma Šarnienė, skyrių vedėjai, specialistai.

Dar iki susitikimo verslininkų buvo paprašyta atsiųsti jiems aktualius klausimus, teikti pastabas ir pasiūlymus, tad „Verslo pusryčiai“ – ne tik su kava, arbata, bet ir su iš anksto parengtais atsakymais.  Klausimų ir pasiūlymų netrūko, aktualiausi, žinoma, – susiję su infrastruktūra: kada bus tvarkoma viena ar kita gatvė, šaligatviai, apšvietimas, ar planuojama plėsti pėsčiųjų ir dviračių takų tinklą, ar galvojama apie mažosios architektūros, meninių akcentų atsiradimą mieste ir rajone ir t. t. Klausimų pateikta ir paties susitikimo metu. Į visus juos pasistengta atsakyti, be to, verslo atstovams priminta, kad Savivaldybės taryba yra priėmusi sprendimą dėl Plungės rajono savivaldybės infrastruktūros plėtros Savivaldybės ir fizinių bei juridinių asmenų jungtinės veiklos pagrindu. Tad jei verslui kiltų minčių kooperuoti lėšas su Savivaldybe ir kažką nuveikti bendromis jėgomis, Savivaldybė tokioms idėjoms visada atvira.

„Verslo pusryčiuose“ dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė ir specialistė Aistė Jakočiūnei, pristačiusios biuro veiklą. Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jūratė Garčinskaitė susirinkusiesiems priminė apie galimybę dalyvauti Savivaldybės skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose, jei kam kyla neaiškumų, organizuojami ir su viešaisiais pirkimais susiję mokymai.

Nutarta, jog „Verslo pusryčių“ tradiciją tikrai reikia atgaivinti. Juo planuojama rengti kas tris mėnesius.