Plungėje jau paruoštos dovanos 2024 metais gimsiantiems mažyliams

dovanos-naujagimiams2_-1024x704
Plungė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Plungės rajono savivaldybės inf.

Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius jau ne vienerius metus puoselėja gražią tradiciją – gimus mažyliui, į skyrių atėjusiems tėveliams (arba vienam iš jų) įteikiamas ne tik gimimą liudijantis dokumentas, bet ir dovanėlė naujagimiui. Taip Plungės rajono savivaldybės vardu pasveikinamas kiekvienas naujas mūsų rajono gyventojas

Kaip sakė Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Virginija Jonauskienė, apie kitus metus, tiksliau – apie kitų metų naujagimius, galvojama iš anksto – jau nupirkta 350 dovanėlių 2024 metais gimsiantiems mažyliams. Taigi, kaip pajuokavo vedėja, jei jaunos šeimos suskubs, dar gali suspėti susilaukti mažylio, gausiančio pilną maišiuką puikių naujagimiui reikalingų daiktelių.

Kaip minėta, ši tradicija puoselėjama jau ne vienerius metus, o dovanos tėvelius labai nudžiugina. „Esame dovanoję patalynės komplektus, rankšluosčius, užklotukus, o šiemet maišelyje su Plungės herbu – visas komplektas: rankšluostukas su gobtuvu, užklotukas, prisegamas čiulptuko laikiklis ir minkštų sensorinių kamuoliukų rinkinys. Manau, tikrai šauni dovana“, – kalbėjo skyriaus vedėja Virginija Jonauskienė.