Plečiasi norinčiųjų investuoti Kėdainiuose ratas

Kėdainiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių raj. savivaldybės inf.

Nors pastarieji metai nestokoja įvairių iššūkių, gyvenimas vietoje nestoja. Tai patvirtina verslo atstovų planai ir veiksmai.

Kėdainiai turi geras ilgametes verslumo tradicijas, o jos tęsiamos ir lengvesniu, ir gana sudėtingu laiku. Investuotojų susidomėjimas Kėdainių kraštu nemažėja ir dabar, kai nuolat  girdimos nerimo kupinos kalbos dėl įvairių verslų plėtros sąstingio.

Šie metai Kėdainiams investicijų prasme tikrai palankūs. Kėdainiečius džiugina jau prasidėję darbai Laisvojoje ekonominėje zonoje, kur pradėtos naujos olandų kapitalo dviračių gamyklos statybos. Naujam startui atgyja ir buvusi odų perdirbimo gamykla Biochemikų gatvėje. Plečiasi smulkių, šeimyninių verslų ratas. Yra gražių pavyzdžių, kai jau vystantys verslą kraštiečiai plečia, atnaujina veiklas.

Įvairios derybos dėl investicijų Kėdainių krašte vyksta nuolat ir įvairiais lygiais. Vakar kalbėta su greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“ atstovais.  Jie norėtų Kėdainių parko prieigose, J. Basanavičiaus gatvės pradžioje, pastatyti restoraną. Taip būtų sutvarkyta dar viena miesto vieta. Pokalbyje su šio projekto vystytojais iškilo spręstinų klausimų. Tačiau juos, tikėtina, pavyks suderinti ir rezultatas bus palankus tiek investuotojams, tiek Kėdainių  bendruomenei.

„Mes džiaugiamės visais - ir didesniais, ir mažesniais investuotojais. Juk nauji verslai skatina konkurenciją, suteikia naujas darbo vietas, atveria didesnes galimybes ir pasirinkimus. Neretai iš verslo atstovų tenka išgirsti, jog mūsų krašte sąlygos verslui yra palankios ir dirbtinų kliūčių nėra“, - po susitikimo su „Hesburger“ atstovais sakė Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.