Plaukimo baseine vyko tradicinės kalėdinės vaikų plaukimo varžybos

Plaukimo baseine vyko tradicinės kalėdinės vaikų plaukimo varžybos
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Gruodžio 15 d. Radviliškio rajono, Rokiškio, Panevėžio ir Palangos miestų mokiniai skubėjo į Radviliškio plaukimo baseiną, kur vyko didžiausia metų šventė – atviros kalėdinės vaikų plaukimo varžybos.

Grojant Radviliškio muzikos mokyklos saksofono kvintetui iškilmingai į baseiną įžygiavusius jaunuosius plaukikus pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir baseino direktorius Jolitas Onaitis. Per kalnus, per miškus žygiavęs, į baseiną atkeliavo ir pats Kalėdų senelis. Apiplaukęs visą baseiną ir patikrinęs jo vandenį, senelis kiekvienam dalyviui įteikė po saldžią dovanėlę, palinkėjo visiems sėkmės ir paskelbė varžybų pradžią. Šiose varžybose mažiausieji plaukikai (gim. 2015 m. ir jaunesni) varžėsi 25 m nugara plaukimo rungtyje. Visi kiti plaukė 50 m nuotolį nugara, peteliške, krūtine ar laisvuoju stiliumi bei rungtyniavo ir mišrioje estafetės rungtyje.

Šventė išties buvo džiugi, o plaukikai, įveikę pasirinktos rungties nuotolį, dažnai įveikia ir savo baimes, o tai ir yra didžiausias laimėjimas.