Plaukikas A. Šidlauskas Rumunijoje įvykdė olimpinį normatyvą

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

83367

Lietuvos atstovas Andrius Šidlauskas tarptautinio Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo krūtine finale šeštadienį užėmė pirmąją vietą.

A. Šidlauskas finišavo per 59,90 sek. ir įvykdė olimpinį A normatyvą. Jis tapo antruoju Lietuvos plaukiku, užsitikrinusiu dalyvavimą Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Kitas lietuvis Deividas Margevičius neturėjo lygių vyrų 200 m plaukimo peteliške rungtyje. Jis finale nuotolį įveikė per 2 min. 0,89 sek. ir artimiausią varžovą aplenkė daugiau nei 6 sek.

Abu Lietuvos atstovai savo sąskaitoje jau turėjo po du aukso medalius. D. Margevičius laimėjo 50 m ir 100 m peteliške rungtis, o A. Šidlauskas - 200 m kompleksinio plaukimo ir 50 m plaukimo krūtine.

Rumunijos plaukimo ir šiuolaikinės penkiakovės federacija geriausiems trims čempionato sportininkams pagal surinktus FINA taškus yra numačiusi skirti 4000 eurų už pirmąją vietą, 2000 eurų - už antrąją ir 1000 eurų - už trečiąją.