Plačiame serijinių žudikų sąraše – vos keturi Zodiako ženklai

Plačiame serijinių žudikų sąraše – vos keturi Zodiako ženklai
Pasaulis
„Youtube“ stop kadrai.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  dailystar.co.uk

Lauren Elaine Skirvin šokiravo „TikTok“ vartotojus po to, kai atskleidė pasaulyje liūdniausiai pagarsėjusių serijinių žudikų Zodiako ženklus. Plačiame sąraše – tik keturi astrologiniai ženklai.

Žiaurių nusikaltėlių panašumas nustebino net patyrusius nusikaltimų specialistus. 38 metų aktorė iš Los Andželo tvirtina, kad sąrašas įrodo, jog astrologija tikėti verta. Vieninteliai Zodiako ženklai esantys sąraše: Dvyniai, Žuvys, Šaulys, o labiausiai paplitęs serijinių žudikų ženklas – Mergelė.

Vaizdo įraše, kuris „TikTok“ platformoje sulaukė daugiau nei 762 000 žmonių dėmesio, ji kėlė klausimą: „Žmonės, kurie netikite astrologija, kaip jūs paaiškintumėte, kodėl šiame ilgame serijinių žudikų sąraše įtraukti tik keturi ženklai?“.

Kita internautus šokiravusi detalė – iš kiekvieno elemento šiame sąraše randamas vienas Zodiako ženklas.

Ugnies ženklams tai Šaulys, oro ženklams - Dvyniai, vandens ženklams - Žuvys, o žemės ženklams - Mergelė.

Mergelėms atiteko pirmoji vieta

Vaizdo įrašo autorė pridūrė, kad Mergelės ženklas serijinių žudikų sąraše pasirodo daugiausiai. Paaiškėjo, kad „Bostono smaugėjas“, kuris 7-ajame dešimtmetyje pasmaugė per dešimt moterų irgi buvo Mergelė. Šio Zodiako ženklo atstovas yra ir „Pleinfildo skerdikas“ Edas Geinas, šis maniakas iš savo aukų odų siūdavosi kaukes bei oda apdirbinėdavo savo namų baldus.

Mergelė ženklo atstovai dažniausiai siejami su itin kruopščiu dėmesiu detalėms. Vaizdo įrašo autorė teigia čia įžvelgusi dar keletą svarbių aspektų. Jos teigimu, visi serijiniai žudikai, kurie gimė po Mergelės ženklu, yra labai atidūs. Nusikaltimo vietas jie dažniausiai palieka nepriekaištingai išvalytas.

Antrąją vietą serijinių žudikų sąraše užima Dvyniai

Tarp šio ženklo atstovų rikiuojasi ir šiuo metu internete populiarus Jeffrey Dahmer. Šis žudikas nužudė 17 vyrų ir berniukų, įvykdė nekrofilijos aktus, valgė žmogaus mėsą ir visiškai pasimetė tame, ką vėliau apibūdino kaip savo paties sukurtą holokaustą

 

Trečioji vieta skirta emocijas linkusioms slopinti Žuvims

Trečiąją vietą sąraše užėmė Žuvys. Vaizdo įrašo autorės teigimu, tai nestebina. Žuvys yra linkusios slopinti neigiamas emocijas, vėliau ilgai kaupta energija prasiveržia į paviršių su kaupu. Savo pykčio proveržio metu Žuvys neretai įskaudina aplinkinius ir negaili piktų žodžių. Panašu, kad istorijoje yra nemažai Žuvų ženklo atstovų, kurie neapsiedavo vien nemaloniais žodžiais.

JAV serijinis žudikas ir seksualinis nusikaltėlis Džonas Veinas Geisis išprievartavo, kankino ir nužudė mažiausiai 33 jaunus vyrus ir berniukus. Jo Zodiako ženklas – Žuvis. Tokio pat ženklo atstovas ir Richardas Ramirezas, jis žinomas kaip „Persekiotojas“ ir yra atsakingas už daugiau nei dešimties žmonių mirtis.

Šaulys sąraše atsidūrė paskutinėje ketvirtoje vietoje

Pasak vaizdo įrašo autorės, šio ženklo atstovai dažniausiai pasižymi chaotiškumu ir impulsyvumu.

„Sumaišykite šias savybes su psichiniu sutrikimu ir pamatysite, kas gali įvykti“, – teigė Lauren Skirvin.

Gerai pasaulyje žinomas serijinis žudikas Tedas Bandis buvo Šaulys. Šis žavingas vaikinas savo aukas suviliodavo viešose vietose, o įgavęs jų pasitikėjimą, nusivesdavo į nuošalią vietą, kur merginų laukdavo kankinanti mirtis.