Pirmoji ponia susitiko su Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto bendruomene

resize_1920x1200_240404-pp-su-kaisiadoriu-trecio-amziaus-universitetu-eitvydas-kinaitis-010
Kaišiadorys
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Pirmoji ponia tęsia tradiciją susitikti su Lietuvos trečiojo amžiaus universitetų (TAU) bendruomenėmis. Diana Nausėdienė ketvirtadienį Kaišiadoryse pasveikino Kaišiadorių TAU bendruomenę.

Kaišiadorių TAU bendruomenę sudaro keturi skyriai: Kaišiadorių, Žiežmarių, Rumiškių ir Žąslių.  Pasak pirmosios ponios, tai, kad Kaišiadorių TAU turi kelis skyrius, sudaro daugiau galimybių dalyvauti žmonėms, gyvenantiems atokesnėse vietovėse.

„Džiaugiuosi, kad visi  rajono senjorai turi sąlygas studijuoti trečiojo amžiaus universitete, galimybę bičiuliautis, atrasti mėgstamas veiklas, užslėptus talentus ir jausti gyvenimo pilnatvę“, – susitikime su trečiojo amžiaus studentais sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios teigimu, švietimas, kultūra ir aktyvus gyvenimo būdas yra geriausias kelias sveikai amžėti. Būtent trečiojo amžiaus universitetas, sakė D. Nausėdienė, suteikia galimybę vyresnio amžiaus žmonėms dar daug metų išlikti aktyvia visuomenės dalimi, o laisvą laiką skirti studijoms, tobulėjimui, savo jaunystės siekių bei svajonių įgyvendinimui.

Visgi, pabrėžė pirmoji ponia, trečiojo amžiaus universitetas yra ne tik saviraiškos ir laisvalaikio praleidimo forma, tai  ir būdas priminti visuomenei apie vyresnio amžiaus žmonių teises, lygių galimybių svarbą, būtent todėl  itin svarbu glaudžiai bendradarbiauti su rajono savivaldybe, o ši, savo ruožtu, turėtų TAU skirti vis daugiau dėmesio.

„Vyresnio amžiaus žmonių daugėja kasmet, todėl tokios organizacijos, kurios neleidžia jiems likti bendruomenės socialinio gyvenimo nuošalyje, yra labai reikalingos“ , – kalbėjo Diana Nausėdienė.

Pirmoji šalies ponia padėkojo susirinkusiems Kaišiadorių trečiojo amžiaus studentams už neišsenkančią energiją, entuziazmą ir gerą nuotaiką bei palinkėjo toliau įdomiai leisti mokslo metus ir dalintis kūrybingumu.