Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį lankėsi Širvintų pradinėje mokykloje

434465969_739321461722907_8851576234695271414_n
Širvintos
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  LR Prezidento kanceliarija

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) patikslinus vartotojų prisijungimo prie elektros tinklų tvarką ir įkainius, vartotojams pagerės elektros energijos prieinamumas, sako „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) ir Energetikos ministerijos atstovai.

Pirmoji ponia susitiko su mokyklos bendruomene, atsakinėjo į klausimus apie savo veiklą, apsilankė mokinių komandiniame protų mūšyje „Pažink Lietuvą“, kurį organizuoja Valstybės pažinimo centro atstovai, bendravo su vaikų folkloro ansamblio „Želmenėliai“ kolektyvu.

„Džiugu matyti vaikus, kurie yra drąsūs, aktyvūs, smalsūs, energingi ir besidžiaugiantys gyvenimu. Akivaizdu, kad vaikas šioje mokykloje yra dėmesio centre. Ačiū visiems mokytojams už tai, kad ugdote geriausias vaikų savybes, kad auginate jaunąją kartą, kuri žino, kas yra tikrosios vertybės. Linkiu nepavargti ir visuomet likti asmenybių, kuriomis didžiuojamės, kūrėjais“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia taip pat pabrėžė gerus mokyklos pasiekimus etnokultūros, sporto ir meno srityse. D. Nausėdienė pasidžiaugė, jog Širvintų pradinė mokykla ne vienerius metus yra Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurso nugalėtoja.