Pirmieji druskininkiečiai jau pasiėmė savo Druskininkiečio korteles

DSC01777-47883
Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Rugsėjo 1-ąją startavo Druskininkiečio kortelės sistema. Druskininkiečiai aktyviai registruojasi, o pirmieji jau spėjo ir pasiimti išskirtines, vardines korteles, suteikiančias pačių įvairiausių nuolaidų.

Jei dar neužpildėte prašymo kortelei gauti, tai galite padaryti internetu http://kortele.druskininkai.lt/

Druskininkiečio kortelę yra integruotas Kautros elektroninis bilietas, moksleivio pažymėjimas, turėdami šią kortelę druskininkiečiai galės naudotis net 40 įvairių verslo objektų pateiktais pasiūlymais – nuo 50 proc. nuolaidos Vandens parko bilietams, nuolaidų viešajam transportui, įvairaus dydžio nuolaidų apsilankymams kavinėse ir restoranuose bei SPA centruose iki kraujo tyrimų ar odontologų paslaugų – visas nuolaidas rasite internete adresu www.Druskininkai.lt/kortele/.

Trumpai svarbi informacija apie tai, ką reikia žinoti užsisakant Druskininkiečio kortelę:

  • Prašymo kortelei gauti pildymas vyksta tik internetu, adresu http://kortele.druskininkai.lt/
  • Jei dėl kažkokių priežasčių asmuo negali užpildyti prašymo pats, tuomet atvykus į Druskininkų savivaldybės administraciją, prašymą užpildyti padės čia dirbantys specialistai;
  • Pateikus prašymą, Druskininkiečio kortelė bus pagaminta per 20 darbo dienų. Tačiau jeigu startavus sistemai prašymų skaičius bus itin gausus, gali tekti palaukti ir šiek tiek ilgiau – prašome supratingumo ir kantrybės;
  • Pagaminus kortelę, į elektroninį paštą atsiunčiama žinutė. Kortelę atsiimti galima atvykus į Druskininkų savivaldybės administraciją adresu Vasario 16-osios g. 7. Nepamirškite asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.
  • Druskininkiečio kortelę gali gauti visi savivaldybėje registruoti asmenys – nėra jokių amžiaus apribojimų.
  • Mokyklinio amžiaus vaikams Druskininkiečio kortelių prašymų pildyti nereikia – jiems kortelę kartu su mokinio pažymėjimu pagamins mokyklos.
  • Druskininkiečio kortelę gali gauti ir ukrainiečiai, kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Druskininkų savivaldybėje ir kurie turi jiems priskirtą lietuvišką asmens kodą.
  • Jei prisiregistravę Druskininkų savivaldybėje ir pasiėmę kortelę persiregistruosite į kitą savivaldybę, sistema iš karto tai užfiksuos ir jūsų kortelė nustos galioti jau kitą parą po persiregistravimo.
  • Druskininkiečio kortelė yra nemokama.