Pirmasis „Kauno Žalgirio“ naujokas – kaunietis vartininkas I. Plūkas

Kaunas
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas praneša, kad prieš pat gražiausias metų šventes pasirašė sutartį su pirmuoju ateinančio sezono naujoku.

2023-ųjų sezone Lietuvos vicečempionų vartininkų grandį papildys 29-ąjį gimtadienį neseniai atšventęs Ignas Plūkas, skelbiama klubo pranešime žiniasklaidai.
 
Pastaruosius dvejus metus I. Plūkas atstovavo Kauno rajono „Hegelmann“ komandai, Lietuvos čempionate sužaidė 65 susitikimus ir 22 kartus išsaugojo komandos vartus nepraleidęs įvarčio.
 
„Ateinu į didžiausią klubinio sporto organizaciją Lietuvoje, tad mintys vien tik geros. Turiu vieną tikslą – laimėti. Nuo savęs darysiu viską, kad komanda skintų pergales. „Kauno Žalgiris“ parodė norą, kad būčiau jų dalis, todėl sprendimas buvo gana greitas“, – Žalgiris.lt sakė klubo naujokas.
 
2022-aisiais kaunietis buvo nuolat kviečiamas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, kurioje spėjo ir debiutuoti. Kovo mėnesį naujasis žalgirietis gynė savo šalies vartus dvikovoje San Marine.
 
Karjerą FBK „Kauno“ ekipoje pradėjęs vartų sargas vėliau taip pat žaidė Vilniaus „Žalgirio“, „Šiaulių“, Utenos „Utenio“, „Riterių“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipose, skelbiama pranešime.
 
Būtent su pastaruoju klubu I.Plūkas dukart tapo Lietuvos čempionu, į viršų kėlė LFF taurę ir Supertaurę.
 
„Ignas yra mūsų žaidimo stiliui tinkantį profilį turintis vartininkas, visų pirma sustiprinsiantis sveiką konkurenciją komandos viduje. Tai leis dar labiau pagerinti treniruočių procesą, vartininkai vienas kitą stums į priekį ir greičiau tobulės“, – pasakojo „Kauno Žalgirio“ vartininkų treneris Mantas Gintalas.
 
Ateinančiame sezone žaliai baltų vartus ir toliau gins daugiausiai rungtynių klubo istorijoje sužaidęs ilgametis vartininkas Deividas Mikelionis.
 
„Deivis yra tikrai labai geras vartininkas ir daug prisidėjęs prie komandos rezultatų. Manau, kad pas mus bus tikrai draugiški santykiai ir tuo pačiu profesionali konkurencija, kuri ir turi būti tikslų siekiančiame klube. Dėl minučių spręs treneriai“, – teigė I.Plūkas.