Pirmasis Kalėdų stebuklas įvyko – vienose rogėse su Kalėdų Seneliu ir nuotykiai su zefyrus mėgstančiais monstrais

Pirmasis Kalėdų stebuklas įvyko – vienose rogėse su Kalėdų Seneliu ir nuotykiai su zefyrus mėgstančiais monstrais
Vilnius
Etaplius.lt nuotraukos
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, kai pildosi slapčiausi norai, dažno iš mūsų širdis prisipildo gerumo ir noro padėti ne tik patiems artimiausiems, bet ir kitiems. Juk Kalėdos – tai magiškas stebuklų laikas, kai meile, dėmesiu, rūpesčiu ir atjauta norisi dalytis su visais, tad šiemet Etaplius.lt kartu su projekto „Įvyks stebuklas“ partneriais ir visos prie projekto prisidėti norinčios bendruomenės pagalba stebuklus dovanoja tiems, kurie jų labai laukia ir tikisi. Pirmasis kalėdinis stebuklas jau įvyko – jį dovanojome Mildutei.

Mūsų pirmojo kalėdinio stebuklo sulaukė Mildutė – sunkią judėjimo negalią turinti devynmetė mergaitė. Nuo gimimo vaikščioti negalinti Mildutė neturi galimybių savarankiškai dalyvauti vaikų taip laukiamose Kalėdų šventėse, susitikti su Kalėdu Seneliu, deklamuoti nepriekaištingai išmoktų eilėraščių ir drauge su bendraamžiais skanauti šventinių vaišių.

 

 

 

Projekto „Įvyks stebuklas“ partnerių dėka Mildutė pirmąkart leidosi į virtualią ir pilną magijos kelionę kartu su Kalėdų Seneliu, virtualūs animaciniai personažai ir nuotykiai su jais leido girdėti linksmą, nesuvaidintą ir nuoširdų Mildutės juoką. Vykdant šį projektą, pavyko negalią turinčiai mergaitei padovanoti galimybę patirti nepamirštamų akimirkų ir gerų emocijų. Kiekvieno neabejingo ir prie projekto „Įvyks stebuklas“ prisidėjusio žmogaus dėka mergaitės kasdienybė nusidažė pačiomis ryškiausiomis spalvomis.

Ir nors pagrindinė šio stebuklo herojė yra Mildutė, tačiau, naudojantis išmaniosiomis technologijomis, galimybę įsikūnyti į superherojų vaidmenis turėjo ir Mildutės tėvai. Tiesa, kaip ir virtualiame, taip ir realiame pasaulyje jie ir yra tikri superherojai, kasdien besistengiantys dėl savo dukrytės gerovės.

Stebuklus jau remia „Grafų baldai“, „Baltik vairas“, pigu.lt, „Rovana“, „EnterVR - Virtuali realybė Šiauliuose“.

Norite ir Jūs prisidėti prie stebuklų ir dovanoti džiaugsmo akimirkų? Kviečiame visus galinčius ir norinčius tai padaryti prisidedant prie projekto „Įvyks stebuklas“ ir visų bendromis pastangomis sukurti dar daugiau stebuklų tiems, kuriems jų taip trūksta. Kada, jei ne šiuo šventiniu ir magišku laikotarpiu, kai pildosi slapčiausi norai ir troškimai, dar galima tikėtis įvyksiančių stebuklų?

Prisidėti prie stebuklo galite kiekvienas, skirdamas paramą į VšĮ „Šiauliai plius“ paramos sąskaitą LT867300010131723538 banke „Swedbank“. Paskirtyje nurodykite – „Įvyks stebuklas“ bei siuntėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą. Dėkojame, kad kartu galime kurti stebuklus!